Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APU] 1.8 T Quattro 196,8KM 296,7 Nm Compsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

program seryjny :naughty:

tyle dzisiaj hamownia pokazała :>

1ODiSi.jpg

w planach większy IC + program, chciałbym 20_ koni :kox:

myślę że to dobry wynik...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dziś 17.03.2010 roku o godzinie 14:29 moje padło otrzymało ostateczny program na tych gratach :rolleyes:

modyfikacje:

Test Pipe

Tip + ori puszka

FMIC

Tym razem seria wyszła na 162 KM 218 Nm

Niestety nie uzyskałem zamierzonej mocy, ale i tak jestem zadowolony gdyż po 10ciu poprawkach, najlepszy wynik jaki dało się wykręcić to 197,7 konia :rolleyes:

no cóż, auto jeździ fajnie i elastycznie, jestem bardzo zadowolony :)

przedstawiam wykres :gwizdanie:

P6O6S.jpg

Wynik końcowy taki jak widać, Patryk stwierdził że było by więcej, ale turbo już swoje przeszło, zresztą był wykres na 198KM i 301 Nm ale nie chciało mu się go szukać, chcieliśmy za wszelką cenę uzyskać magiczne 2xx, NIESTETY się nie dalo

Plany? jak padnie turbo, swap na 2.7BiT albo rezanie na 300+ :gwizdanie:

Opublikowano

Pucek - wykres :good: :good: już ładnie wciska w fotel a czekam na przejażdżkę po skończeniu reszty modów :good: :good:

Opublikowano

chyba sam sie nie spodziewałeś tego wyniku co?

Opublikowano

Pucek napisz co już wyrezałeś - bo 100% seria to, to nie jest :naughty:

Opublikowano
  • Autor

2 rury i jakiś duży filtr, chyba stożkowy :polew:

no nie spodziewałem się takiego wyniku :naughty:

czyli aktualnie założony TIP + STOŻEK + TEST PIPE, zresztą pisze to w temacie wątku :)

Opublikowano

to po progsie 200kuca realne ??!! :naughty: , super

Opublikowano

no pucek wynik ladny...gratuluje...Ciekawe ile mi by pokazalo na tipie+wkladka K&N+testpipe i seryjny program...

Opublikowano

Gratulejszyn ! Bardzo ładny "seryjny" wynik :good::naughty:

Opublikowano

200 kuca po programie i kosmetycznych zabiegach, tak jak seria 2.0TFSI :good: 1.8T pokazało pierwszy pazur, że i bez zmiany programu można. Niektórzy to taki wynik uzyskują po programie :>

A skąd masz te tajemnicze rury :mysli: Bo sam bym se założył :przebiegly:

:polew:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 13:40_________________________________________________

Ciekawe ile mi by pokazalo na tipie+wkladka K&N+testpipe i seryjny program...

Trza było zajechać się zzzzhamować to byś wiedział :)

Opublikowano

Witam

Czy moglibyście napisać bardziej szczegółowo co zostało zmienione bo dla osób, które wchodzą w temat używanie skrótów jest bardzo kłopotliwe w zrozumienia :)

Opublikowano

Tip to jest rura z kwasowki zastepujaca ta gumowa rure co idzie od puszki filtra powietrza do turba gdzie montowane jest dv n75 i inne :), testpipe to jest rura zamiast kata rowniez z kwasowki... a reszty chyba nie trzeba tlumaczyc ??

Gregory pojade na hamownie jak juz z kropa zrobimy strojenie :) ale to po nowym roku :)

Opublikowano

nie widze wykresu , pucek pusc mi na poczte jak mozesz [email protected] :wink4:

Opublikowano

A mogłbyś dodać jakieś fotki silnika jak to wygląda po przeróbkach ?

Opublikowano

Witam. Normalny power rzekł bym - cisnienie atmosferyczne 979hPa podczas pomiaru to podstawa mocy/giftu Twojego auta.

Ja w swoim 18T 150PS mam 235PS na seryjnym silniku - mody to to co u Ciebie plus FMIC i progs :wink4:

Gratuluje zdrowego egzemplarza.

Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

Witek, a nie gadaj że na k03 masz taką moc, gdzie dołożyłes tylko FMIC + program :shocked: :shocked: :shocked:

jak tak, to ja kończę projekt i jadę do Wawy na strojenie :decayed:

poprostu myślałem że więcej jak 200 z haczykiem z K03 nie da rady wycisnąć, chyba że jeździsz na K03s :gwizdanie:

Opublikowano

pucek jedz na strojenie do GTO

Opublikowano

Pewnie ze mam K03s mój silnik to ARX. Do tego trzeba takze zadbac o porzadne wtryskiwacze ori pracują juz po za bariera rozsadku. Pozdrawiam.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

wynik końcowy przedstawiam w pierwszym poście :naughty:

oceniać :gwizdanie:

Opublikowano

jak dla mnie kox :good:, parę zabiegów i 200 kuca

Opublikowano
  • Autor

jak dla mnie kox :good:, parę zabiegów i 200 kuca

już nie ma co robić :naughty:

Ps. stożek miałem ale wyleciał :gwizdanie:

na ten rok te mody muszą wystarczyć :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.