Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Proszę o pomoc w obnizeniu auta.


peter124

Rekomendowane odpowiedzi

Ok spoko z ASO to wiadomo nawet tam dzwonić nie będę też tak myślę że powinno pasować tylko właśnie dziwi mnie fakt tego rozdzielania i np przy doborze tylnich amortyzatorów seryjnych czy to Kayaba czy inni tez stosują podział od 96-99 i od 99-2000r Sorki że tak drążę ten temat ale chciał bym wiedzieć na pewno by nie wyszło tak że zestaw przyjdzie z niemeic więcej się na zamawiam i nakombinuje z tymi niemcami i okaże się, że tył nie będzie pasował bo przód na 100% podejdzie :confused4:

tak jak pisałem, jedyny podział to ośka/quattro, oczywiście amorki różnią też się odnośnie wersji, sedan/avant, no i silnikowo, ale generalnie w 1995 roczniku, jak i w roczniku 2000 jest to samo mocowanie amorków :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tyle na temat zaryzykuje i zamówię :good: Oczywiście reszta jest idealnie dobrana do danych auta zaczynając od nadwozia pojemności max naciskowi po obniżenie. A co myślicie o tej firmie Lowtec jak z wytrzymałością, jakości, komfortem, czy na całym zestawie będzie mega twardo, no i czy te -35 pozwolom mi na normalne poruszanie sie po polskich drogach i wspinanie na jakieś krawężniki ( czy po prostu nie będę wszędzie przycierał osłonom pod silnikiem czy czymś innym) :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tyle na temat zaryzykuje i zamówię :good: Oczywiście reszta jest idealnie dobrana do danych auta zaczynając od nadwozia pojemności max naciskowi po obniżenie. A co myślicie o tej firmie Lowtec jak z wytrzymałością, jakości, komfortem, czy na całym zestawie będzie mega twardo, no i czy te -35 pozwolom mi na normalne poruszanie sie po polskich drogach i wspinanie na jakieś krawężniki ( czy po prostu nie będę wszędzie przycierał osłonom pod silnikiem czy czymś innym) :mysli:

rzuć linkiem

lowtec to jak by to powiedzieć, to żadna firma, ale ludzie to zakładają i jeżdżą :gwizdanie:

a co chcesz osiągnąć? do jakiego rozmiaru felg chcesz je zastosować?

[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 13:52_________________________________________________http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=228371

parę opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.de/LOWTEC-SPORTFAHRWERK-Audi-A4-B5-Avant-6Zyl-abBj96-35-35_W0QQitemZ260530388206QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item3ca8d23cee#ht_2844wt_1165 Cena moim zdaniem dobra. Nie oczekuje super zawieszenia bo to nie ten przedział cenowy, nie chcę wydać dużej kasy na zawieche ale wole kupić nową no i cały komplet, felga będzie 17", no i nie chciał bym by było mega twardo by został może jakiś ciut komfortu, no i bym dawał rade spokojnie przejeżdżać przez muldy i na jakimś chodniczku zaparkować no i często jeżdrze w 4-5 osób tzn co drugi weekend po 100km w obie strony i nie chciał bym by w trasie gdzieś coś co chwile przycierało. Taki mały kompromis między glebą a lepszym wyglądem no i zachowaniem w miarę normalnej użyteczności auta :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście bym takiego zestawu nie założył, prędzej bym poszedł w eibach pro kit, założysz same sprężyny, amorki zostawiasz seryjne, no i jest komfort + wygląd, obcierać nie będzie, a na takim zestawie jak pokazałeś to po założeniu nie wiadomo jak bardzo auto siądzie, na bank będzie twardo, a popatrz na to że jak wsiądzie parę osób + bagaż to możesz mieć kłopoty

no ale to tylko moja opinia :wink4:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 14:10_________________________________________________pomyśl jak dobry może być zestaw amor + sprężyna za 800/900 zł a ile warte są same sprężyny za 800 zł :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej dobrze gada. Poszukaj jakiś firmowych sprężyn Eibach jest chyba najlepszy i nawet gdzieś na allegro wisi używany za 550zł. Miałem w poprzednim aucie i się jeździło super :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i i tak muszę wymienić amorki bo mam wywalone to co kupować ori amorki i sprężyny -30 moim zdaniem mija się to z celem no i szybko wywalę standardowe amorki. Myślę że cały zestaw dużo lepiej by się spisywał moim zdaniem lepsze było by to od tych MTS a za zestaw np Eibach z amorkami to trzeba już wywalić jakieś 1700zł jak nie więcej :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeżeli masz amorki na wykończeniu to to zmienia postać rzeczy :gwizdanie:

w takim razie musisz sam zdecydować :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...