Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b5 moje aut


Gość Keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Kezor wszystkim robisz prezenty w postaci VT ;> wiec ja dla ciebie tez cos mam .... delikatne mody tak na szybko (10 min)

mysle ze powinny sie podobac

tuned_422953.JPG

niestety nic nie widać , a jestem ciekaw co wyskrobałeś :dance:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm dziwne :/ ykk wczoraj widzial no wiec daje link do obrazka

http://storage.imajr.com/tuned_422953.jpg?Signature=9SMeT7Kr1c8W7GYU7FGUdmTPMPo%3d&Expires=1194169752&AWSAccessKeyId=0ZZ1GFDJRNG9E0HT2A02

napisz czy dziala

ykk mi wczoraj doradzil aby jeszcze progi pomalowac w kolor nadwozia ale zabraklo mi talentu do tego wiec musisz to zrobic sam :polew: bo ci to lepiej chyba jednak idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze to tylko szybki czorne i fele 20" :) no spoko. ale na wiosne planuje 18ki jakieś , na szyby mi szkoda kasy :) z tyłu już mom inne lampki z przodu zrosztą też, nawet migacze mi sie zmieniły :)

ba nawet dom mam już otynkowany :polew: ale dzięki panowie za wizualke :notworthy: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kezor i gleba ;> i jeszcze tylne swiatla cale czerwone.

teraz od 2h sie bawie z moim zobaczymy jaki bedzie efekt koncowy

(moj pierwszy powazny VT robie hehe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze to tylko szybki czorne i fele 20" :) no spoko. ale na wiosne planuje 18ki jakieś , na szyby mi szkoda kasy :) z tyłu już mom inne lampki z przodu zrosztą też, nawet migacze mi sie zmieniły :)

IMO czarne szyby wygladaja ladnie, ale na czarnym aucie. Nowe przednie lampki masz wreszcie fajne, ale zrobze chopie cos z tym zderzakiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO czarne szyby wygladaja ladnie, ale na czarnym aucie. Nowe przednie lampki masz wreszcie fajne, ale zrobze chopie cos z tym zderzakiem :P

hiehie, sie naucze jeździć to zrobie :polew: haha a tak na poważnie to nigdy nie ma czasu żeby oddać na tydzień auto do lakiernika ;) a tak wygląda autentycznie jakbym chciał sprzedawać :polew: :polew: no i mom burza mózgów czy kupować po lifcie zderzak czy malować :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tydzien? Moje stalo u lakiernika 3 dni (2 zderzaki, 2x progi boczne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor, bardzo fajne foty, big up!

Co sie stalo z Twoim zderzakiem od S?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no Kezor pieknie ten xenon wyglada ... na tej fotce co sie swieci xenon i pomaranczowy kierunek ( ta fotka wymiata ) wyglada jak jakas wersja USA :oklaski:

a powiedz ile masz Kelwinow ?

6000k 8000k ? bo po tych pierwszy fotkach bym powiedzial ze masz z 10 000k

reszta pozytywnie ....

a i jakies tekie fotki profesjonalne... uszysz sie fotografowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja lubię takie fotki....supcio!!! ja bym jeszcze 2 rzeczy zrobil-zawias i polerka fajek z tyłu i wszystko si wygląda.... :th: :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie stalo z Twoim zderzakiem od S?

niestety miałem kilka innych wydatków i nie mogłem go zatrzymać :(

6000k 8000k ? bo po tych pierwszy fotkach bym powiedzial ze masz z 10 000k

14000 :gwizdanie:

a i jakies tekie fotki profesjonalne... uszysz sie fotografowania ?

hihi , dzięki :) nie ucze sie , po prostu mam statyw i aparat kompaktowy gdzie moge ustawiać różne czasy naświetlania ;) kodak v603

ja bym jeszcze 2 rzeczy zrobil-zawias i polerka fajek z tyłu i wszystko si wygląda.... :th: :thumbup

zawias czeka w garażu :) a fajki z tyłu faktycznie można by spolerować , ale chciałem sie pozbyć chromu całkowicie :) tą obwódke na około grilla i lampy w środku też chciałem lakierować na czarno :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor jakie masz postojowki..? Bo widze ze ladnie pasuja do tych 14000K :th:

Drugie pytanie. Co sie stalo, z tymi gumowymi listwami z drzwi..?

Gdzies widzialem na necie "how to" z malowaniem ramki grilla.. A chyba nawet kiedys wklejalem to na forum.. :mysli:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2007, 14:08 _________________________________________________Mam :th:

http://audizine.com/forum/showthread.php?t=103669

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kezor albo ktos inny moze wie: mam pytanko .... welur byl w a4 za doplata ? bo nieraz widze welur a nieraz taki material jak ja kiedys mialem i zastanawiam sie czy to byla opcja bezplatna czy trzeba bylo doplacic za welur ....

i nigdy nie widzialem podlokietnika obitego w welurze ? bylo w ogole takie cos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kezor albo ktos inny moze wie: mam pytanko .... welur byl w a4 za doplata ? bo nieraz widze welur a nieraz taki material jak ja kiedys mialem i zastanawiam sie czy to byla opcja bezplatna czy trzeba bylo doplacic za welur ....

i nigdy nie widzialem podlokietnika obitego w welurze ? bylo w ogole takie cos ?

ja nie wiem , ale napewno nie jest to temat odpowiedni do tego pytania ;)

Keżor jakie masz postojowki..? Bo widze ze ladnie pasuja do tych 14000K :th:

Drugie pytanie. Co sie stalo, z tymi gumowymi listwami z drzwi..?

Gdzies widzialem na necie "how to" z malowaniem ramki grilla.. A chyba nawet kiedys wklejalem to na forum.. :mysli:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2007, 14:08 _________________________________________________Mam :th:

http://audizine.com/forum/showthread.php?t=103669

postojówki to http://www.allegro.pl/item286913001_zarowki_led_w5w_hyper_power_180st_80000mcd_nowosc.html drogie ale jare :)

gumy mi odpadały to je upier... :P i zeszlifowałęm te bolce :)

dzięki wielkie za tutorial :> , musze tylko odzyskać mój grill z S4 od Murzyna i działam :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...