Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b5 moje aut


Gość Keżor

Rekomendowane odpowiedzi

ja tylko nie rozumiem po co ten wywod :blink: chcesz sie chwalic swoja furka to zaloz osobny temat... jesli chodzi o glebe to nie masz trzec miska po asfalcie ale u ciebie to wyglada jak bys mial zawieszenie od "lady nivy" co nie jest ladne... wogole to jak czytam twojego posta to mi sie wydaje ze masz jakies kompleksy...

nie chwaliłem się swoją a pisałem o czyjejś, to po 1-sze

po drugie, jeśli mam jakieś kompleksy to jeszcze sobie tego nie uświadomiłem kolego, nie mniej dzięki za rade :oklaski:

poza tym to nie wywód ... a zwyczajna odp. na posta powyżej. nie mam zamiaru dalej tego komentować.

nie widzę również powodu do pokazywania swojej zabawki na forum publicznym wcześniej niż zamierzam, czekam jeszcz ena kilka modyfikacji i na wiosne napewno będę miał się czym pochwalić jak to ładnie ująłeś. poza tym ... z uwagi na pond 10 lat różnicy m-dzy Nami kolego ... trochę szacunku. ja tu nikogo nie obrażam i nie deprecjonuje czyjegoś zdania czy też postów jakie pisze. EOT -> czyt. miłego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kramer, załóż sobie własny temat a nie rób mi tu bajzlu.

i jak już założysz to ja Ci napisze co myśle o Twojej furze

a robią sie dyskusje o niewiadomo co w temacie o konkretnej audicy. jak nie macie nic na temat do powiedzenia to nie piszcie bo za to jest ostrzeżenie !!

jak dla mnie Keżor obral dobra droge robiac swoja a4 tak jak robi.... wszystko jest delikatnie i gustownie i do tego xenon :kox: :kox:

kramer ta co ty pokazales to .... dziwna troche

pierwsze co sie rzuca w oczy to ze brakuje jej gleby.... stoi jak jakis allroad

a te lampy tylne lexus .... sory ale dla mnie to wiejski tuning. ( to bylo modne 10 lat temu )[br]

2. też mam ksenon i to nie HID ! wielkie mi "coś" ...

ten teks zalatuje jakbyś miał 7lat i przechwalał sie w piaskownicy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kramer, załóż sobie własny temat a nie rób mi tu bajzlu.

i jak już założysz to ja Ci napisze co myśle o Twojej furze

a robią sie dyskusje o niewiadomo co w temacie o konkretnej audicy. jak nie macie nic na temat do powiedzenia to nie piszcie bo za to jest ostrzeżenie !!

OK. EOT. nic dodać nic ująć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole to ja jeszcze nie komentowalem kezora autka :) teraz wyglada bardzo fajnie tylko szkoda ze tak dlugo ci zajelo doscie do tego stanu (poprzez rozne inne kombinacje jak lampy, grille itd ;)) mimo ze te tylne lampy mi sie nie specjalnie podobaja to u ciebie wygladaja naprawde przyjemnie... brakuje jeszcze tych dokladek w kolor, no i szkoda tego zderzaka od s4, bylo by slicznie :naughty: bo ten teraz nie dosc ze zwykly to troche zmasakrawany ;)

usunąłem ten cytat , bo był zbędny , bo dyskusja nie na temat to nie tutaj / keżor

szkoda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ale jednak malujesz ten, nie inwestujesz w siakis po lifcie albo od eski? :)

mam nadzieje ze pomalujesz odrazu wszystkie dokladki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzoo ladna a4 widze ze zrezygnowales z 14000k ciekawe dlaczego :mysli: :mysli: :D chcesz sprzedac te felgi z s4 widze ze masz takie same plany jak ja jakie bedziesz dawal zawiszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...