Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] VAG do A4 B7 2007 wersja USA - POSZUKIWANY !


piotr7407

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

poszukuję mechanika w Warszawie lub okolicach dysponującego komputerem, który będzie w stanie "porozumieć" się z oprogramowaniem w moim A4 model 2007 w wersji USA. Podłączane były już 2 VAGi, standardowe, europejskie, i nie obsługują niektórych zespołów (np światła, centralny zamek, gong powiadamiający o nie zapiętych pasach). Muszę zmienić właśnie ustawienia zamka i świateł . Standardowe VAGi nie "widzą" tych sekcji.

Czy ktoś może mi pomóc.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

Koledzy - czy ktoś z Warszawy kto ma VCDS może mi pomóc z ustawieniem zamka centralnego i świateł? Odpłatnie :>

P

zapytaj sie na "regionalnych" http://www.a4-klub.pl/smf/zlociki_i_spociki-b2.0/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cos to posiadam ori VCDS 908.1 ...

powinno pojsc ...

jeszcze nie mialem przyjemnosci zapinac amerykanca ... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

poszukuję mechanika w Warszawie lub okolicach dysponującego komputerem, który będzie w stanie "porozumieć" się z oprogramowaniem w moim A4 model 2007 w wersji USA. Podłączane były już 2 VAGi, standardowe, europejskie, i nie obsługują niektórych zespołów (np światła, centralny zamek, gong powiadamiający o nie zapiętych pasach). Muszę zmienić właśnie ustawienia zamka i świateł . Standardowe VAGi nie "widzą" tych sekcji.

Czy ktoś może mi pomóc.

Dzięki!

To co napisałeś jest troszkę nierealne. Albo nie umieli się sprzętem posługiwać, albo nie wiedzieli gdzie szukać. Wszystko się robi dokładnie tak samo jak w europejskich wersjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

poszukuję mechanika w Warszawie lub okolicach dysponującego komputerem, który będzie w stanie "porozumieć" się z oprogramowaniem w moim A4 model 2007 w wersji USA. Podłączane były już 2 VAGi, standardowe, europejskie, i nie obsługują niektórych zespołów (np światła, centralny zamek, gong powiadamiający o nie zapiętych pasach). Muszę zmienić właśnie ustawienia zamka i świateł . Standardowe VAGi nie "widzą" tych sekcji.

Czy ktoś może mi pomóc.

Dzięki!

To co napisałeś jest troszkę nierealne. Albo nie umieli się sprzętem posługiwać, albo nie wiedzieli gdzie szukać. Wszystko się robi dokładnie tak samo jak w europejskich wersjach.

chyba ze furmanka po dzwonie i jest jakas rzezba ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w dwóch małych warsztatach, żadnych specjalistach od AUDI. Nie wiem czy soft mieli zbyt prosty, czy się na tym nie znali.

Co do bryki - bita nie była, na 100% - sprawdzane przed zakupem w ASO w Auto Unii i u speca od dzwonów. Wszystko w oryginale, z odpowiedniego rocznika.

Prawdą jest, że była próba kradzieży. Czy podczas tej próby niedoszli złodzieje mogli coś rozprogramować w komputerze samochodu? Ale dziwne, że nie wyszłoby to w ASO na diagnostyce przed zakupem. Ich komputer (VCDS?) widział wszystkie systemy.

Oczywiście zawsze moge jechac tam poustawiać światła, zamek, itd. Szukam jednak pomocy na forum, żeby im nie płacić nie wiadomo ile za takie duperele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...