Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5]Przewód odprowadzający wilgoć z parownika


Kunio

Rekomendowane odpowiedzi

spedziłem ze dwie godziny w kanale zeby znalezc ten pieprzony przewod. Gdzie on jest?? Kupilem preparat do odgrzybiania klimy i w instrukcji napisane jest zeby umiescic koncowke sondy wlasnie w tym przewodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taki schemat i widocznie pryskanie po zdemontowaniu wiatraka daje większy efekt niż przez rurkę odprowadzającą wilgoć

67392082yd5.th.jpg

Poczekam aż wypowie się Iceman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem po odgrzybianiu, gorąco polecam metodę z odkręcaniem wiatraka!

Roboty nie jest dużo (Jamiroquai nie zdązył zaśpiewać całej płyty) a dostęp jest lepszy niż przez rurkę której jeszcze nie szukałem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u Was jest z tymi "kałużami" pod autem? u mnie jak tak dłużej pojeżdżę z klima to tylko kapie powoli woda pod auto ale ostatnio je lekko przeparkowałem tak ze lewa strona była wyżej i nagle woda zaczęła sie lać ciągłym strumieniem:/ to chyba nie ma tak być?klime odgrzybiałem i właśnie po dluższej jeździe ta woda mi tam zalega i po wyłączeniu "śnieżynki" czuć ja lekko. jak to zrobić tak żeby woda była odprowadzana na bieżąco?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u Was jest z tymi "kałużami" pod autem? u mnie jak tak dłużej pojeżdżę z klima to tylko kapie powoli woda pod auto ale ostatnio je lekko przeparkowałem tak ze lewa strona była wyżej i nagle woda zaczęła sie lać ciągłym strumieniem:/ to chyba nie ma tak być?klime odgrzybiałem i właśnie po dluższej jeździe ta woda mi tam zalega i po wyłączeniu "śnieżynki" czuć ja lekko. jak to zrobić tak żeby woda była odprowadzana na bieżąco?

wjechac na kanał namierzyc odpływ i przedmuchac powietrzem pod ciśnieniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rurke masz z lewej strony sinika patrzac z przodu samochodu , może byc pod wygłuszeniem ,ale bedzie naciecie na wygłuszeniu w kształcie u

Taką odpowiedź dostałem od majstra od klimy, sam nie szukałem bo nie chce mi się odkręcać osłon pod silnikiem i skrzynią.

Zdecydowanie polecam pryskać po zdjęciu wiatraka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba tak zatkany ten odpływ że mi się w środku na dywanik leje woda z parownika, niewiem gdzie ten odpływ jest też go szukałem kiedyś jak jeszcze odpływ był o.k.teraz nie moge używać klimy bo od razu kapie mi w aucie na dywanik, problem opisałem tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,13770.0.html :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest gumowe i ma taką malutką jakby klapke to to jest właśnie ten odpływ, ja go co prawda nie widziałem ale doszedłem tam ręką poluzowując troche to wygłuszenie i jak zaczełem tam dłubać palcem to zaczeła mi woda lecieć z tam tąd, oczywiście sprawdziłem jeszcze przy załączonej klimie i faktycznie leje się z tego miejsca ale tak jak już pisałem wyżej, ja to tylko palcami wymacałem :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...