Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartekA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, chciałem zapytać czy któryś z kolegów nie wyczyścił by turbo w moim AFN. Kierownice w styczniu były czyszczone ale raczej była to fucha a nie polerka i problem się coraz bardziej nasila:/ Do Rzeszowa mam ~60km za to bliżej do Krosna lub Sanoka. Pozdrawiam
  2. Witam Problem dotyczy złego kąta wtrysku, w BS wynosi on 255. Rano nie ma jakiś problemów z odpaleniem tylko jak już złapie to nim trzęsie przez 1-2 sekundy tak jak by miał za niskie obroty. Podejrzewam ze wszystko zaczęło sie od momentu gdy padł mi zawór N108 (przestawiacz kąta wtrysku). Auto totalnie straciło wtedy moc i kopciło na biało. Zawór został wymieniony samochód jeździ normalnie pracuje bardzo cicho tylko ten kąt wtrysku mi nie pasuje:/ Czy możliwe jest że gdy padł zawór kąt wtrysku sie tak przestawił i teraz wystarczy go poprawnie ustawić? Co radzicie?
  3. U mnie w domu są dwa AFN-y: A4 96r i golf 3 97r. Audi ma przejechane 330 tys a golf 250 tys i żadnemu nic się nie dzieje:) Oba chodzą identycznie chodź audi przy bucie w podłogę trochę za dymi, ale niewiele :> Trzeba ich pilnować z regularnymi wymianami filtrów i olejów i powinny jeszcze długo służyć.
  4. Co do tematu to da sie to zrobic chyba w kazdej A4 z elektrycznymi szybami, ostatnio zmienialem caly sterownik centralnego i majster zrobil tak ze zamykam auto z pilota i szyby same ida w góre bez trzymania przycisku :>
  5. ja mam takie fuldy tylko na felgach 16", kupione na wiosne maja przejechane około 10 tys. Nie moge narzekac sa naprawde ciche i samochód świetnie sie trzyma również na mokrej nawierzchni
  6. Całkiem zapomnialem ze Gabło jest w Krośnie zamówiłem dzisiaj koszt 170 zl, wie ktoś może jak ściagnąć ten cienki wąż co wychodzi z odmy do tego przewodu? Mam nadzieje ze nie jest on niczym przyklejony bo cieżko siedzi.....
  7. Wielkie Dzieki Lukasz za informajce tak z ciekawosci właśnie bylem odkręcić ten waz i na nim jest taki numer: 8D0 129 615 A, pewnie sie to niczym nie różni, jutro bede chcial go gdzieś zamówić. Dzieki za pomoc. Pozdrawiam :th:
  8. Ostatnio coraz mocniej zaczelo mi syczec pod maska i znalazlem przyczyne problemu: ciekawi mnie czy ten cienki waz co jest doprowadzony od góry z odmy da sie go wyciągnąć czy ta część to taka duża całość? teraz niewiem nawet gdzie cos takiego kupic najblizsze ASO jest w odleglosci 70 km a zna ktos może przybliżoną cene tego weża? Pozdrawiam
  9. farecla G3 a potem lekko paint cleaner i na koniec wosk. Tutaj największa robotę robi Farecla, w sklepie lakierniczym można kupić na gramy ja płaciłem 8zl za 100g
  10. To ja dodam swoje trzy grosze z racji tego ze ładna pogoda dzisiaj to tez zrobiłem delikatna polerke: wszystko robione recznie wiec efekt chyba w miare
  11. u mnie ostatnio było tak samo ale to przycinanie bardzo rzadko sie zdarzało, probuj rozruszać kierownice, klucz do jednej reki do drugiej WD 40 i można probować, dokładniejszy opis był gdzieś na forum. Napewno nie zaszkodzi u mnie pomogło :>
  12. mam następujący problem: mam strasznie "wrazliwy" lakier wystarczy ze umyje auto i lekko szmatka wytrę to od razu robi sie pelno rys które do słońca sa tak jak by biale:/ mam Dc1 Dc3 i wosk NXT, jak te rysy odrobinę przetrę Dc1 to znikają ale przecież nie będę po każdym myciu ich czyścił :/ po Dc1 zawsze daje wosk,co radzicie? jak zabezpieczyć lakier żeby sie aż w tak błyskawicznym tempie nie rysował?
  13. tak właśnie myślałem ze tylko wymiana zostaje no nic będę sie rozglądał za nowym, wielki Dzieki za Odpowiedzi pozdrawiam Bartek
  14. muszę odswiezyc temat bo pojawił sie duży problem, ostatnio zmieniłem opaskę i myślałem ze to przez stara płyn wyciekał, podnoszę dzisiaj maskę i dalej to samo, znowu ściągnąłem ten wężyk a na tym plastiku co wychodzi ze zbiorniczka jest kilka takich długich pekniec:/ tydzień temu nawet tego nie zauważyłem:/ delikatnie klejem polałem pęknięcia ale nie wszystkie bo dużo to raczej nie da, co radzicie? da sie to jakoś uszczelnić czy zostaje wymiana zbiornika? pozdrawiam
  15. płyn już dolałem opaske kupiłem i teraz pytanie, czy nic sie nie zapowietrzy jak ściągnę tan mały wężyk co wchodzi do zbiorniczka?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.