Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak gdzie :) na lotnisku :)MAKOWICE:)Aruzzz w ramach przypomnienia masz linki z 2 spotów (kuligów) które zrobiliśmy w 2010 i zobacz jak się bawiliśmy na takim kuligu :) dziś to odszukałem i normalnie nie daje wiary że tyle fot trzasneliśmy ale było extra i myślę że musimy zrobić REPEAT :evil:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=59876.msg1311690#msg1311690

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=59876.msg1313458#msg1313458

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=59876.msg1331804#msg1331804

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 175,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Marcin a w następny weekend jesteś ???

Opublikowano

Siemanko Cor niestety nie ma mnie a do świąt :( 23-go zlatuję :/ ale myślę że tak jak napisałem w wątku niżej można by na spokojnie w święta po gorączce zrobić taki odstresowywujący wypadzik i poszaleć troszkę :D

Opublikowano

ja panowie niestety dzis odpadam nie czuje sie najlepiej:(mam nadzieje ze dobrze bedziecie sie bawic

Opublikowano

to moze do kuligu się lepiej poczujesz:D? zapraszamy :D

Opublikowano

KULIGGGGGGG :kox: to co w 2 dzień świąt oczywiście o ile bedzie ten fajny biały puch :naughty:?????[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 16:22_________________________________________________chłopaki jest w b5 jakis kranik do spuszczania plynu chłodzącego

Opublikowano

dla mnie to nie istotne czy 2 czy 1 czy 3 dzionek :) na każdy sie piszę :evil:

No to aktualna lista na dzisiaj:)

1. MartineZ with Kate terrorist - 2x sanki 2x Audi

2. Maciej8891 with Sara - 1x szrotowata Audi

3. Cor72z with Marta

4. Cysiu with Asia

5. Majkel with zardzewiałe sanki

6. djbiojus +audi

myślę ze do tej listy dopiszemy standardowo Baryła-Supra, Piątek A6, Dawid BMW 7, Davidoff-Allroad, byc moze Osam-A6

Cornek a co z Tobą:)??? zwołuj BMW klub :)

Opublikowano

paczcie kto tu zadymę sieje :tongue4: dawno się nie widzieliśmy. Jasne że się piszę, jeszcze nie wiem jak to zrobię ale też będę i możesz mnie do listy dopisać.

Opublikowano

dla mnie to nie istotne czy 2 czy 1 czy 3 dzionek :) na każdy sie piszę :evil:

No to aktualna lista na dzisiaj:)

1. MartineZ with Kate terrorist - 2x sanki 2x Audi

2. Maciej8891 with Sara - 1x szrotowata Audi

3. Cor72z with Marta

4. Cysiu with Asia

5. Majkel with zardzewiałe sanki

6. djbiojus +audi

myślę ze do tej listy dopiszemy standardowo Baryła-Supra, Piątek A6, Dawid BMW 7, Davidoff-Allroad, byc moze Osam-A6

Cornek a co z Tobą:)??? zwołuj BMW klub :)

nie mam samochodu ;P szukam
Opublikowano
chłopaki jest w b5 jakis kranik do spuszczania plynu chłodzącego

wyjmij ze zderzak lewa kratke a twym patrzałkom ukaze sie mały koreczek i zboczku koło niego maly kranik... masakra aby go odkrecic...
Opublikowano

oki będę próbował odkręcić dzięki MISTRZU :notworthy:

Opublikowano

No to aktualna lista na dzisiaj:)

1. MartineZ with Kate terrorist - 2x sanki 2x Audi

2. Maciej8891 with Sara - 1x szrotowata Audi

3. Cor72z with Marta

4. Cysiu with Asia

5. Majkel with zardzewiałe sanki

6. djbiojus +audi

7. Piątek with Kamila

8. Dawid i z nim dwie dodatkowe BM'ki wiec

9. BMW E34

10. BMW E39

Opublikowano

zawsze Cornek możesz się z kimś od nas zabrać autem

Opublikowano
  • Autor

jak mi auto nie odmówi to tez wpadne ale na liste sie nie wpisuje zeby potem nie bylo :(

Opublikowano

kurcze to ma być w święta? bo niewiem czy będę w szcz

Opublikowano

tak to ma być 2,3 lub 4 dziń świąt taka rozbieżność z racji tego by wszystkim przypasowało, jak juz będziecie pewni to piszcie który dzionek wam pasi najlepiej, choć też możnaby zrobić pod tym kątem ankietę. Cornek ja mam jedną audice na zbyciu :D hahahaha poza tym tak jak mówi Maciek zawsze z kimś możesz sie zabrać, jedzie Cor, mysle ze nie byloby problemu by cię wział.

Opublikowano

Panowie, kto w Szczecinie ogarnia poprawnie temat wymiany łożyska? Jakiś nieautoryzowany, a znający się na rzeczy warsztat potrzebuję, w którym dodatkowo mnie nie skroją i przyjmą w poniedziałek.

Opublikowano

ludziska kto się wybiera jutro na kulig na kluczewo ? pisać :D

Opublikowano

no właśnie pisać

kurde było tyle chetnych i mam nadzieje ze nikogo nie ubdzie :D

Opublikowano
  • Autor

znacie moze jakiegos elektronika który ogarnia w jakims stopniu radyjka samochodowe :kox:? musze jedno stare radio troche przerobic a sam sie boje zabierac za to..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.