Treść opublikowana przez piatek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, jestem szczęśliwym posiadaczem AUDI A6 C4, a na forum tu siedzę od dłuższego czasu, w końcu odważyłem się przywitać . Pozdrawiam klubowiczów.
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
No nieźle z tymi lampami, a masz foto jak wygląda lampa po przeróbkach??
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Martinez wrócił :dance:
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
To musisz tu popytać chłopaków, może mają coś na sprzedaż.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Siemka Pawliko, czemu nic się nie chwalisz, że wstąpiłeś do grona czterech pierścieni :oklaski:
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Jak tam Marcin kolano??
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Które??
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Będzie wszystko dobrze, będziemy trzymali kciuki z Kamilą za Ciebie i całe
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
do Śniatowa jeszcze czas, to jest niedługo - http://www.motoshow.szczecin.pl/
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
paczcie kto tu zadymę sieje dawno się nie widzieliśmy. Jasne że się piszę, jeszcze nie wiem jak to zrobię ale też będę i możesz mnie do listy dopisać.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
oj działo się działo, też się pisze na jazdę bokiem oską :>
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a o której wyjazd to już ugadamy u Marcina na miejscu, tak mysle żeby być na 10-11.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Kto jedzie w końcu w niedziele na Wilcze Laski?? widzę że brak chętnych
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
http://www.scsclub.pl/index.php
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
djbojus ja postaram się przyjechać tak z ciekawości daleko nie mam
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Makowice?? a chłopaki wiedzą o tym że te lotnisko już zamknięte??
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
no 3m się jaka ulga szerokiej drogi i szybko wracaj
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no niestety trzeba się poświecić, wiem że to bardzo wcześnie i ze będziemy trochę tam siedzieć ale sądzę ze jak przyjedziemy tak rano to zasiądziemy sobie na trybunach. jak byłem 2 lata temu to impra trwała tak do 15 więc sądzę że trochę posiedzimy. ja postaram się wziąć lodówkę na zimne napoje, co do ciepłego jedzenia to będzie na miejscu
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
piątek potwierdza, będzie czekał na Was na parkingu na drodze nr 6 jakieś 5km za Płotami o godzinie 8.00. zabierzcie ze sobą kocyki żeby można było usiąść i dużo picia :> http://www.pfd.org.pl/
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
hahahaha widzę ze coś przegapiłem, Marcin poczekamy zobaczymy, kto kogo będzie ciągał w zimę. Chłopaki nie drażnić się tylko szykować się na niedziele bo jak ktoś tu wyjedzie A8 to nie wiem czy go dogonimy.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no i wszystko gra :> majkel, Ty też będziesz jutro opijać nową zabawkę Marcina? :>
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
1. MartineZ z terrorystkami 2. denveco "bestia" 3. Majkel na rumaku 4. Cornek Zielonym Combi wink 5. Konrad chłopaki a na drifta nie chcecie jechać?? ja jade na 100% byłem 2 lata temu, rok temu przegapiłem, impra jest swietna i ten zapach gumy.... http://www.pfd.org.pl/
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja moge polecić gminę Rewal http://www.rewal.pl/rew9/ jak lubisz zamieszanie, nie przeszkadzają Tobie ludzie i lubisz spacerować. zaś spokojniej jest w Mrzeżynie duża plaża troszkę mniej ludzi. jak coś to pisz na priv
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
nie, no nie wytrzymał, stęsknił się za nami i przyjeżdża nad morze?? w moje strony?? zapraszam, pogoda jest plażowa, a woda w morzu ... mokra jak by się zebrała podobna ekipa jak w Ińsku to proponuje jechać do Mrzeżyna tam cała plaża NASZA!!!!!!
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
lepiej być wcześniej, ja postaram się pierwszy raz nie spóźnić i być o 10 na Lidlu, będę miał punkty 1, 2, 3, 6,7,8,9,10,12 + armata, qwa gdzie ja to wszystko pomieszczę