Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

panowie narazie jest spot niedzielny planowy to nic nieorganizujcie w ten week bo polowa wpadnie tam a polowa tu :wallbash: ale w nastepny week mozna cos zorganizowac wiekszego :) tylko ze proponuje o tym gadac od niedzielnego spotu a nie wczesniej zeby nienamieszac :wink4:

ps. http://img818.imageshack.us/img818/267/bmwm.jpg fajnie jak ktos jest szczery :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie znacie Porządnego lakiernika w Szczecinie ??? Proszę o pomoc... Rok temu malowałem dokładkę i maskę w:

Q-Service AUTO-JAN - Szczecin

Ulica: Wszystkich Świętych 37

71-457, Szczecin

Ostatnio schodzi mi lakier ... oraz miejscowo klar...

To są jaja jakieś zapłaciłem 500zł za element... grrr ;( to jakiś cyrk....Ku.... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi byc tani czy ma byc dobry ? bo zawsze jak ktos pyta o lakiernika to pisze ze taniego i dobrego dlatego pytam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ja polecam Auto Styl w świętym dwa lata temu malowałem u nich lotkę i jakieś tam drobne zaprawki i elegancko do dzisiaj się wszystko trzyma kasowali coś koło 300 za element. Wiem że potem Aruzz u nich też malował zderzak i dokładkę i był mega zadowolony jak coś to się go jeszcze podpytaj po ile obecnie kasują a co jest lepsze to był jakieś półtora roku po mnie i gość mnie pamiętał i coś tam mówił że kolejne auto klubowe i takie tam :> Jak pojedziesz 3 autem z klubu to możesz się o jakąś zniżkę bić :decayed: Na pewno co mogę sam powiedzieć to rewelacyjne podejście do klienta pełna kultura i profeska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrze malują - DG Auto Gąsiorowski-ul.Hryniewieckiego Stanisława 1.- znam ludzi i mogę ich polecić z czystym sumieniem. a auto jan zmienia ludzi jak rękawiczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a to co Wam obiecałem :) prezent dla Majkela :) oceńcie moją pracę :)

http://www.a6klub.pl/a6-allpolerowanie-zabezpiecznie-stali-vt15793.htm?highlight=#167908

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekooofka :) własnie po tym kupił moto :D bo kocha moto tak samo jak ja :) i jest te klubowiczem A4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwalę gadzino tylko Cortezowi obiecałem że mu pokażę jak to wyszło :P[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 17:44_________________________________________________boooooooooshe jaka tu cisza!!!!!!!! :shocked: :shocked: :slina: :slina: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...