Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Współwłaściciel auta


Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie brzmi: Chcę ubezpieczyć autko. Czy zrobić to w Allianzie tam gdzie współwłaściciel czy może w innej ? Czy np podczas kolizji lecą zniżki 2 osobom ? Czy jak ubezpieczę gdzie indziej to jest inaczej ? Proszę o poradę.

Z góry dziękuję za odpowiedzi :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Allianz daje zniżki marketingowe za ubezpieczenie 2 pojazdu, to dlaczego nie.

Zniżki dotyczą ubezpieczonych, a więc właścicieli pojazdu, ale w razie drobnej szkody można negocjować indywidualnie - mowa o szanujących się TU.

Np. OC, ACmini + NNW kosztuje na Twój pojazd, w Twoim regionie ok. 1350zł przy pełnych zniżkach i zwyżce za Twój wiek (do 25 lat)

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd masz takie dane ale przy max zniżkach Allianz oferuje mi OC za 879zł :naughty: :naughty:

Chodzi konkretnie czy lecą zniżki tej drugiej osobie w momencie ubezpieczenia się w tej samej ubezpieczalni , czy to bez różnicy gdzie ubezpiecze i jak będzie "bum" to lecą jemu ..

Aha i pani przez telefon powiedziała że wzwyżki za wiek nie ma .. tylko za posiadane prawo jazdy od zeszłego roku .. to jest współczynnik przez który OC jest droższe :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w Generali z ojcem i bylem współwłaścicielem wiec moje ubezpieczyłem gdzie indziej bo jak będę mial kolizje to poleci zniżka ojcu tez.Tak wiec jak chcesz ale poleci na 2 auta chyba ze Allianz ma cos innego w rękawie jak w poście wyżej napisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie samo OC ok. 800zł (wcześniej podałam pakiet AC, OC, NNW)

Zniżki zabierane są bez względu na TU.

Każde TU ma inne współczynniki, ale np. wpisując Twój pesel/datę urodzenia w allianz taryfa już jest wyższa, więc nie dają dodatkowo zwyżki za wiek - dlatego Pani powiedziała, że jej nie ma :)

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie samo OC ok. 800zł (wcześniej podałam pakiet AC, OC, NNW)

Zniżki zabierane są bez względu na TU.

Każde TU ma inne współczynniki, ale np. wpisując Twój pesel/datę urodzenia w allianz taryfa już jest wyższa, więc nie dają dodatkowo zwyżki za wiek - dlatego Pani powiedziała, że jej nie ma :)

Pozdrawiam

arielka

U Ciebie tzn gdzie ? Jesteś agentką ? Jeśli tak to jaka ubezpieczalnia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiagencja VLINSS, zapraszam do wyliczenia:

- skype: vlinss_ilawa, vlinss_ostroda

- tel: 422 966 999, 223 896 999

Wstępnie obliczyłam w MTU, ale może będzie taniej.

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 samochody w 2 ubezpieczalniach, bo tak wychodziło taniej (każda firma inaczej sobie ceni daną markę, współwłasność itd).

Jeden jest współwłasnością i na tym była szkoda kiedyś tam. Zabrali mi jakieś zniżki na ten samochód, ale drugi zarejestrowany tylko na mnie jeździ sobie na pełnych zniżkach u innego ubezpieczyciela, bo szkody u nich nie było.

Jakbym miał 2 samochody u tego samego ubezpieczyciela, to zniżki zabrali by najpewniej z dwóch samochodów - liczy się właściciel. A negocjować to sobie można jak masz 5-10 samochodów, albo jak Pani konsultantka/agentka ma dobry dzień :decayed: (arielka, nie bierze tego do siebie oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arielka wg kalkulatora biorąc samo OC w BENEFIA 24 roczna składka ubezpieczenia wychodzi 426 zł :chytry: :chytry:

Czy w tej sytuacji Twoje 800 to nie jest lekka przesada ;>

Dodam że autko ma współwłaściciela: 51 lat , żonaty max zniżki :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edmondo - oczywiście, że nie bierze, bo to indywidualna kwestia :)

Jeśli szkoda była ponad rok, 2 lata temu (bo zazwyczaj ostatnie 2 bierze się pod uwagę), to wiadomo, że zniżki wracają i nie ma tematu - istotne jeszcze z jakiej polisy.

A propos nieujawniania szkód innego pojazdu zarejestrowanego na nas w obojętnie jakim TU, przy ewentualnej szkodzie, której absolutnie nikomu nie życzę, można się zdziwić przy wypłacie odszkodowania pt. "regres.pl" :tongue4:

smołkers - dla benefii likwiduję szkody, a moja firma również sprzedaje ich ubezpieczenia i szczerze, to nie wiem jakim cudem wyszło Tobie 426zł ... bo nawet przy pełnych zniżkach dla obydwu właścicieli wychodzi nam ponad 800zł, ale ok, może źle liczę :)

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz pytanie brzmi czy liczysz OC+AC+NNW ? Bo wg moich obliczeń samo OC tyle właśnie wychodzi ... :hi:

CZy możesz mi podesłać na maila swoje wyliczenia w wariancie :

1) Samo OC

2) OC+AC+NNW

tak jak wyżej było napisane, czyli kierowca 24 lata rok prawko , auto wiesz jakie , + współwłaściciel wiek 51, max zniżki prawko od 1980 ...

podaję maila: [email protected]

Z góry dziękuję i pozdrawiam :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...