Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cb radio za granicą (D,F,SP)


Gość dino

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko, czy mozna uzywac cb radia w osobówkach za granicą chodzi mi tu o Niemcy ,Francję i Hiszpanie,czy potrzeba jakiś zezwolen i czy wogole odbiera bo słyszałem ze tam mają inne częstotliwości odbioru, moje cb to ALAN 100 Plus :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy trzeba mieć zezwolenia to nie wiem, co do niemiec to ja śmigałem z CB i było ok, kanał 28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skorpion80

A nie wiecie jak wygląda rozmowa pod kątem wyjazdu do Włoch??Zamierzam jechać przez Czechy i Austrię a rozmowę zamierzam przeprowadzać z rodakami celem łatwiejszego znalezienia trasy lub zjazdów :mysli::audi::a4fan::thumbup: Moje CB to "tti TCB-770"+hustler 100 na magnesie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie jak wygląda rozmowa pod kątem wyjazdu do Włoch??Zamierzam jechać przez Czechy i Austrię a rozmowę zamierzam przeprowadzać z rodakami celem łatwiejszego znalezienia trasy lub zjazdów :mysli::audi::a4fan::thumbup: Moje CB to "tti TCB-770"+hustler 100 na magnesie :>

Rozmawiasz tak jak u nas,tylko dobrze mieć ze sobą jakies dokumenty do CB,homologacje itp bo policja austriacka potrafi sie czepic byle czego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skorpion80

Mam takie coś,ale to jest na ostatniej stronie INSTRUKJI OBSłUGI -na 1 deklaracja zgodności a na 2 stronie to"Certificate Of Conformity" po angielsku i obok "Certificate Expert Opinion" też po angielsu.

No i jest numer CE 0682 :blink:

Nie mam żadnej pieczątki sklepu czy coś ale mogę mieć (CB zakupione w miejscu zamieszkania).

Mam nadzieję że to wystarczy :mysli::a4fan::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy deklaracja zgodności i skrót mocy na 1 Watt tak jest wymagane i tylko fale FM

Włochy deklaracja zgodności i FM

Francja to samo tylko moc większa do 4 watt Takie są przepisy wymagane ale kto je stosuje :D pzdr :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...