Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] HTC Touch HD


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje opinii na temat tego smartphonu. Jaka zywotnosc baterii, jak auto-mapa pracuje.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje opinii na temat tego smartphonu. Jaka zywotnosc baterii, jak auto-mapa pracuje.

Pozdro

Auto-mapa (GPS) bez ładowarki samochodej nie ma sensu..

Co prawda nie mam Touch HD, ale również HTC i wiem, że to akurat jest pewne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego zdaje sobie sprawe bo zaden GPS nie da rady bez ladowarki[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 16:03_________________________________________________chodzi mi raczej o sygnal GPS i jaka jest jego reakcja. czy trzeba czekac 10min az znajdzie satelitki :tongue4:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 16:05_________________________________________________i o baterie bo teraz mam N95 ale juz ma troche i bateria mnie w...rwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam HTC HD z Auto Mapą :good:

Odbiór sygnału po włączeniu AM jest uzależniony jak zwykle warunkami pogodowymi lub miejscem w którym w danym momencie się znajdujemy - czasu nigdy nie mierzyłem ale włączam i jadę ... po drodze łapie sygnał i jest ok :good:

Co do baterii - jak dużo gadasz to od rana do wieczora styka na noc do ładowarki i ok - natomiast normalne użytkowanie to bateria do max 3 dni .

Ogólnie dla mnie telefon ok ( plus to duży wyświetlacz - Auto Mapa daje radę ) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki PIXI :good:

juz kupilem, mialem dylemat miedzy N97 a HTC HD ale stwierdzilem ze sprobuje windows mobile

Narazie ogarnia co do czego sluzy :)

macie jakies fajne stronki z programami i grami do tych smartphonow?? Zostalem zbanowany na gsmcenter nie wiem czemu :bag:

Moze nic nigdy nie napisalem tam tylko sciagalem :dziura: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki PIXI :good:

juz kupilem, mialem dylemat miedzy N97 a HTC HD ale stwierdzilem ze sprobuje windows mobile

Na zdrowie :wink4: spoko :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...