Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Subwoofer oryginalny w Avancie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oryginalnie mam tylko głośniki w przednich drzwiach, a w tylnych oryginalnie nie było (czy w innych Avantach były??) i ktoś zdemontował tylny subwoofer.

Mam zamiar zakupić oryginalny subwoofer i podłączyć go tak jak jest fabrycznie, ale mam tylko dwie kostki ISO (czarną i brązową) i nic poza tym.

Szukałem tutaj, ale nie znalazłem, sposobu na podłączenie oryginalnego subwoofera (jakie kostki mam kupić??; którędy oryginalnie przewody są prowadzone??; jak aktywować BOSE w VAG-u??)

Chciałbym to zrobić w sposób jak najbardziej zbliżony do fabrycznego.

Z góry dziękuję za rady i namiary na odpowiednie posty.

Opublikowano
jak aktywować BOSE w VAG-u??)

STG 56 (Radio-/Navigationssystem) Wybierz

STG kodowania -> Function 07

00? Xx: Liczba pasywnych głośników

0 - nie pasywne głośniki (Bose sound system)

1/1 pasywne przodu lewo (Bose z telefonem)

2 rano do 2 p.m. Głośnik pasywny. z przodu i 2 aktywnych Głośnik. tylnych

5-2 Głośnik pasywny. do przodu, nie aktywnych Głośnik. tylnych

00x? X: Dźwięk Proofing

0 - Standard (bez Bose sound system)

1 - nagłośnienie Bose

00xx: Radio konfiguracji

+1 - Zdalny anteny

+2 - Zmieniacz CD

+4 - Dodatkowy wyświetlacz (radio / nawigacji)

STG 56 (Radio-/Navigationssystem) Wybierz

STG korekty -> funkcja 10

-> Kanał 55 (zewnętrznego tunera - Digital Radio)

Dla prawidłowego funkcjonowania cyfrowego tunera radiowego (DAB / SDARS) jest radio na kanał dostosowany.

00000 - bez zewnętrznego tunera

00001 - SDARS tunera (Ameryka Północna)

00002 - Tuner DAB

jakie kostki mam kupić

mini iso

- niebieską (zminiarka)

- zieloną (licznik)

- zółtą (wzmacniacz)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mam Concerta II z kodowaniem 00312 i często po uruchomieniu jest napis BOSE i nic nie gra.

Jak kilka razy ponownie go uruchomię to BOSE znika i normalnie gra.

Czy po dołożeniu oryginalnego subwoofera do tyłu zniknie ten problem??

Aktualnie chciałbym dezaktywować BOSE, więc jakie mam mieć kodowanie, bo zamieniłem kodowanie na 00302, ale ciągle wyświetla się BOSE.

Czy prawidłowe kodowanie to 00502??

Opublikowano

00207

Opublikowano
  • Autor

00207

A możesz dokładnie wyjaśnić to kodowanie??

2 - 2 głośniki pasywne z przodu i 2 aktywne z tyłu

0 - standardowy (brak Bose-Soundsystem)

7 - co to oznacza??

Ja dałem 00502, bo:

5 - 2 głośniki pasywne z przodu, brak głośników aktywnych z tyłu

0 - standardowy (brak Bose-Soundsystem)

2 - zmieniarka CD

Więc??

Opublikowano

zobacz moje kodowanie, to jedyne które pozwala mi włączyć navi bez BOSE ze wszytkim innym, jak zmieniarki, sub + aktywny tył

Zobacz czy działa Ci tak.... :decayed:

Opublikowano

Mam Concerta II z kodowaniem 00312 i często po uruchomieniu jest napis BOSE i nic nie gra.

Jak kilka razy ponownie go uruchomię to BOSE znika i normalnie gra.

ale z tego co czytam

to masz B5 i radio concert II

sprawdzałeś czy nie masz podpiętej gali na pin BOSE w radiu może wystarczy odciąć przewód

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Zasięgnąłem informacji u sprzedawcy, który wysłał mi adapter Can-Bus i podobno o jego podpięciu zniknie ten problem :wink4:

Obecnie mam kodowanie 00502 i czasem jest dźwięk, czasem nie, więc na razie pozostaje kilkukrotne wyłączenie i włączenie radia.[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 01:38_________________________________________________Dokupiłem oryginalny subwoofer i mam problem, bo rozpiskę znalazłem, ale za bardzo nie rozumiem tego.

Proszę o rozpiskę jak podłączyć subwoofer do Concert II.

Z góry dzięki.

Opublikowano

a czego nie rozumiesz jak tam jest ze 6 kabli? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

a czego nie rozumiesz jak tam jest ze 6 kabli? :cool1:

To w takim razie bardzo proszę o rozpiskę do jakiego pinu w Concert II podpiąć każdy przewód.

Opublikowano

proszę :gwizdanie:

1. wyjście liniowe LR

2. wyjście liniowe RR

3. masa wyjść

4. wyjście liniowe LF

5. wyjście liniowe RF

6. remonte (wzbudzanie wzmacniacza +12v)

Opublikowano
  • Autor

A pozostałe 4 przewody do czego pociagnąć??

Opublikowano

jakie 4 przewody? może to te które zasilają tylne głośniki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

proszę :gwizdanie:

1. wyjście liniowe LR

2. wyjście liniowe RR

3. masa wyjść

4. wyjście liniowe LF

5. wyjście liniowe RF

6. remonte (wzbudzanie wzmacniacza +12v)

Czyli rozumiem, że ma być tak:

kostka subwoofera / kostka żółta mini-iso

pin 5 / pin 6 (sterowanie wzmacniacza (+12V) )

pin 6 / pin 1 (wejście liniowe lewe tył )

pin 7 / pin 2 (wejście liniowe prawe tył)

pin 8 / pin 3 (masa wejść liniowych)

pin 1 - +12V stałe

pin 4 - masa

W kostce subwoofera zostają 4 wolne piny, które pozostają wolne, bo w tylnych drzwiach nie mam fabrycznie głośników:

pin 2 - prawy tylny głośnik (+)

pin 3 - prawy tylny głośnik (-)

pin 9 - lewy tylny głośnik (+)

pin 10 - lewy tylny głośnik (-)

W kostce żółtej mini-iso zostają 2 wolne piny:

pin 4 - wyjście liniowe LF

pin 5 - wyjście liniowe RF

Do czego w takim razie maja być one podłączone?[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 04:45_________________________________________________Ktoś potwierdzi??[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 00:24_________________________________________________Czy nikt nie nie pomoże?[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 00:18_________________________________________________Każdy sobie rzepkę skrobie :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.