Treść opublikowana przez szeryfniko
-
Wskazanie temperatury
Witam Od pewnego czasu walczę z temperaturą wyświetlaną na zegarach Zaczęło się od tego że temperatura rosła ponad 90 i spadała do 90 raz skoczyła mi do 110 to mi się ciepło zrobiło, że zaraz zacznie coś strzelać. Miałem w niedługim czasie robić rozrząd wiec termostat przy okazji poleciał, płyn również sprawdzone ciśnienie w układzie. Po wymianie dalej tańczyła temperatura więc dziś wymieniłem czujnik. postał trochę na parkingu i pokazuje 110. Ciekawostką było to że jak pojechałem trochę to spadła temperatura. zgłupiałem do reszty, mechanik zasugerował że może zegary padły. nie bardzo wiem do czego się przyczepić . pozdro All
-
Audi A4 B5 AHH licznik 1/2 fis przeróbka na pełny fis
http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/
-
Gdzie jest wzmacniacz antenowy
Od ok 97r. nie było przewodu remote w instalacji antenowej, a sygnał wzbudzający leciał "gorącą" żyłą przewodu antenowego. Dlatego przy montażu aftermarketowego radia trzeba zastosować separator antenowy - w twoim przypadku nie ma to znaczenia i tuner powinien funkcjonować plug & play Idąc tym tropem namierzyłem u siebie w instalacji separator. Oryginalnie było nie fabryczne radio, jak zakładałem concerta nie przyuważyłem, bo siedział dość głęboko. Po usunięci separatora radio ściąga duużo lepiej
-
[ALL B5] Audi Concert II + adaper Can-Bus + system Bose
Dziś próbowałem połączyć się z moim Concertem II podciągnąłem przewód z k-line do 15 pina OBD i nie chce gadać. zwykły kabel soft VAG-COM 311-2 i 409-1 silnik, zegary widzi, a radia nie widzi. Trzeba coś jeszcze podpiąć? Radio ma być włączone podczas łączenia? Jak wyciągnąć gniazdo OBD te przy popielniczce? pozdro All
-
[ALL B5] Concert CD bez CAN-Adaptera
w jeagerach 1/2 fis niema Can'a przetestowałem namacalnie
-
Gdzie jest wzmacniacz antenowy
thx Rysiuu. Jak sprawdzić poprawność działania wzmacniacza?
-
Gdzie jest wzmacniacz antenowy
Witam podepnę się pod temat Dziś zajrzałem u siebie w avancie pod lampkę, Zdziwiło mnie, że przy wzmacniaczu jest tylko kabel antenowy. To normalne? Radio (ConcertII) mogłoby działać lepiej, dlatego szukam coś w temacie anten. pozdro all
-
Mikro-styk drzwi kierowcy
ja mam problem z kupowaniem używanych bo kupie tylko starsze jak moja jest 2001 (koniec produkcji) także muszę rozebrać drzwi
-
Mikro-styk drzwi kierowcy
B5 avant po FL Mam problem drzwi kierowcy jak jest ciepły dzień 1/2fis pokazuje że mam otwarte drzwi (przy zamkniętych drzwiach). Co za tym idzie mam podświetlenie nóg centralna lampka się zapala. Jak temperatura spada znowu jest ok (drzwi otwarte pokazuje otwarte; drzwi zamknięte pokazuje zamknięte). Podejrzewam że to gdzieś przewód pod wpływem temperatury ma zwarcie z masą lub mikro-styk. Miał ktoś coś podobnego? pozdro All
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
poszukałem i mod drogowych na lampki do jazdy dziennej nie do końca jest legalne http://dadrl.pl/forum/viewtopic.php?f=17&t=476 ale to chyba jedyna opcja na ładne lampki dzienne a dla misków można głupa palić że tak było
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
fajny ten moduł nie szpeci auta (dumam nad założeniem) a co na to przepisy? z drogowych robić do jazdy dziennej z halogenów nie można. i tak wogle po co zakłada się lampy do jazdy dziennej (pomijam fakt oszczędności paliwa)? Pozro All
-
[ALL B5] Subwoofer oryginalny w Avancie
ale z tego co czytam to masz B5 i radio concert II sprawdzałeś czy nie masz podpiętej gali na pin BOSE w radiu może wystarczy odciąć przewód
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Nie wiem czy było ale polecam: Miasto ślepców (2008) http://www.filmweb.pl/f385852/Miasto+%C5%9Blepc%C3%B3w,2008 kozak żadna komercha
-
[ALL B5] Kostki od radia z '95 r,a '00-jakie różnice
no to nam jeszcze dużo brakuje ;( ale aju zaraz będzie miał trofeum mam pomysł, może jak dzieci neo pod zapytaniem będziemy pisać: "pierwszy" "drugi" ... ale powinno się włączyć jak masz zapłon więc tu bez miernika się nie obejdzie może bezpiecznik, może myszy przegryzły, może radio
-
[ALL B5] Najlepsza opcja na CD w B5
michal_s87 tego szukałem wcześniej na forum teraz już życie będzie łatwiejsze jak masz cana to działa, jak nie masz to nie działa w starszych modelach nie było
-
[ALL B5] Kostki od radia z '95 r,a '00-jakie różnice
Przepraszam że Cię uraziłem
-
[ALL B5] Kostki od radia z '95 r,a '00-jakie różnice
jaja se robisz czy posty nabijasz? jeszcze trzeba było dodać "było" lub jak Ci nie pasi pytanie to nic nie pisz weź miernik i zobacz czy masz + podświetlenie masz oddzielnie zasilane dlatego może działać
-
[ALL B5] Najlepsza opcja na CD w B5
po niedzieli może zrobię. podpięcie bez problemu musiałem tylko: - plusy zamienić stały z tym ze stacyjki - odciąć Gala bo podawała prąd na bose - przylutować podświetlenie w radiu oczywiście gra tylko przód
-
[ALL B5] Najlepsza opcja na CD w B5
akurat ten model odradzam kupiłem i odesłałem z powrotem panel podniszczony a przez tel zapewnienia że za***isty. to nie jest panel 22cm tylko przycięty do 22cm i to nożem także nie polecam mi udało sie kupić na allegro za 350 zł http://www.allegro.pl/item900143804_900143804.html stan ideał, fakt że musiałem przypiłować, nie tylko na 22cm ale również z wysokości ale warto
-
[ALL B5] Radio CD firmowe jakie?
to może być to w starszych radiach nie ma pina bose w kostkach, wiec tam potrzebne kodowanie, w nowszych to olali a z tym can tak myślałem, że to takie cfane bo dwoma przewodami za dużo informacji idzie, kfestia czy niema gdzieś indziej cana do wyciągnięcia z auta pozdro All
-
[ALL B5] Radio CD firmowe jakie?
wiesz cały czas miałem cichą nadzieję że zadziała :gwizdanie: to po co te kodowanie jak załatwia się ustawianie podaniem zasilania na pin bose jeszcze jedno mnie zastanawia czy jak mam plus ze stacyjki nie da się go jakoś wykorzystać i wpiąć pod te kany napięcie zmniejszyć do 2.5V może da się jakoś logikę zapłonu zakombinować muszę poszukać na elektrodzie.pl. też mam cichą nadzieję ale tak naprawdę przyzwyczaiłem się do wyłączania radia we wcześniejszym aucie wiec nie ma biedy podświetlenie też już stuningowałem i fajnie świeci tylko zmieniarki Blaupunkt mi nie widzi, też może mam coś na kablach zamotane wniosek kupić Concerta II jak nie pasi to troszkę rezania, podpiąć i śmigać
-
[ALL B5] Radio CD firmowe jakie?
Vag mi nie potrzebny miałem plus po stacyjce a bose też źle podpięte, już się nie odpala jako bose. wątek do skasowania, według mnie nie wnosi nic do forum
-
[ALL B5] Radio CD firmowe jakie?
założyłem radio z A3 troszkę rezanka i wsio fajnie pasi podciągnąłem 2 przewody do zegarów i zobaczyłem napis na zegarach Jagger czyli mogę zapomnieć o canie ale mam inny zonk radio nie pamięta pinu po przekręceniu kluczyka na nowo trzeba wpisać. zwykłe radio grało cały czas nie gasło po wyłączenia zapłonu. i raz odpala się jako BOSE (i cisza) a raz normalnie (gra) bez adaptera chyba się nie obejdzie ale zastanawia mnie to wyłączanie
-
[ALL B5] Radio CD firmowe jakie?
ok podepnę to zobaczę na razie Ci nie wieżę w żółtej kostce jest wyjście na głośniki (sygnałowe)
-
[ALL B5] Radio CD firmowe jakie?
Według tego co pisze Grzesiek234 będzie działało ---------------------------------------------------------------