Treść opublikowana przez szeryfniko
-
[ALL B5] Radio CD firmowe jakie?
Z tego co wyczytałem na forum to aby mieć informację na zegarach to muszę mieć dwa dodatkowe przewody te w zielonej kostce i adaptację Vagiem Do tego musi być adapter can bus? czy powinno hulać bez chodzi mi o to że jak nie mam cana to nie będzie też informacji z radia na zegarach niebieska -zmieniarka zielona - do zegarów na pin 19 i 20 żółtą - ?? co tam jest podpięte? fotka z wątku http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_podlaczenie_can_z_zegarow_do_radia-t22520.0.html pozdro All
-
[ALL B5] "Dojazdówka" -jakie ET
No właśnie w ASO mówili że ET45 powinno być OK że do mojego nadwozia to im pokazuje i nie uwzględnia wielkości silnika dziś chłop z allegro mi pisał że musi iść dojazdówka 16" bo nie wejdzie na zacisk zonk jak nic nie chcę kupować w ciemno a na miejscu niema znowu wolałbym jak najmniejsze koło
-
[B5 AEB] Jak powinna wygladać regulacja LPG
może troszkę dopisze auto kalibracja jest OK w najnowszych sterownikach podpiętych pod OBD wystarczy tylko auto kalibracja (tyle informacji dostaje z OBD). ale starsze musisz ustawić mnożnik(przykład STAG), tak aby na benzynie i na gazie wskazania czasów wtrysku benzyny były zbliżone bo ci się rozjedzie benzyna. także musisz połapać czasy przy rożnym obciążeniu. a but w podłodze to ostatni etap sprawdzisz jak z lamdą pozdro All
-
[ALL B5] "Dojazdówka" -jakie ET
Witam wiem że temat był wałkowany na forum wiem że opona dojazdówki 115/70/R15 jest OK Ale jakie powinno być ET w dojazdówce?? ET45 się nada? katalogowo normalne mam blach 15" ET33 i na takich jeżdżę, ale potrzebuję dojadówkę pozdro All [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:19_________________________________________________panowie możne ktoś spojrzeć jakie ma ET w dojazdówce ??
-
[B5 AHL] Czy to dobra konfiguracja LPG
ja mam u siebie premiuma z podpiętym OBD i jest rewelka sprawdzałem po paru dniach wykresy (benzyna, gaz) ładnie się pokrywały, premium nanosi korekcje po złym ustawieniu mnożnika przez instalatora
-
[ALL B5] Radio CD firmowe jakie?
fakt zonk jak nic, nie wiem jak nie mogłem znaleźć tego działu powinienem mieć jak mam pełen FIS a jak mam 1/2 FIS??? (bo taki właśnie mam) http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t94850.0.html;highlight=zegary+b5 zegarki mam jak w tym ogłoszeniu czyli przyjęło się nazwa Concert II na CD bo na nalepkach na radiach widuje samo Concert dzięki za podpowiedź
-
[ALL B5] Radio CD firmowe jakie?
Witam Panowie zakupiłem A4 Avant 2.4v6 B5 2001r. Chcę kupić do niego firmowe radio CD i nie mogę dojść tołku (przewaliłem net ) jakie i czy będę potrzebował tego adaptera CAN BUS bo niby mam CANa u siebie, ale nikt nie może mi tego potwierdzić nawet w ASO chłop stwierdził, że to elektryk musiałby zobaczyć. 1. Jak mogę to zweryfikować, czy mam tego CAN BUSa? 2. mam dwa głośniki w drzwiach przód i po jednym w drzwiach tył i podobno też może być problem z graniem tyłu. prawda czy fałsz? mam kieszeń płaską jak pod zwykłe radio - 22cm szerokości 3.jakiego radia szukać i które będzie lepsze i dlaczego? (czym wogle się różnią?) - CD AUDI CONCERT II - CD AUDI CONCERT dzięki za podpowiedź Pozdro All
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam aktualnie szukam Audi A4 B5 2.4 V6 więc dołączyłem do forum i mam nadzieję że to pomoże mi w wyborze audiczki pozdro All