Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szeryfniko

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. szeryfniko opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Od pewnego czasu walczę z temperaturą wyświetlaną na zegarach Zaczęło się od tego że temperatura rosła ponad 90 i spadała do 90 raz skoczyła mi do 110 to mi się ciepło zrobiło, że zaraz zacznie coś strzelać. Miałem w niedługim czasie robić rozrząd wiec termostat przy okazji poleciał, płyn również sprawdzone ciśnienie w układzie. Po wymianie dalej tańczyła temperatura więc dziś wymieniłem czujnik. postał trochę na parkingu i pokazuje 110. Ciekawostką było to że jak pojechałem trochę to spadła temperatura. zgłupiałem do reszty, mechanik zasugerował że może zegary padły. nie bardzo wiem do czego się przyczepić . pozdro All
  2. http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/
  3. Od ok 97r. nie było przewodu remote w instalacji antenowej, a sygnał wzbudzający leciał "gorącą" żyłą przewodu antenowego. Dlatego przy montażu aftermarketowego radia trzeba zastosować separator antenowy - w twoim przypadku nie ma to znaczenia i tuner powinien funkcjonować plug & play Idąc tym tropem namierzyłem u siebie w instalacji separator. Oryginalnie było nie fabryczne radio, jak zakładałem concerta nie przyuważyłem, bo siedział dość głęboko. Po usunięci separatora radio ściąga duużo lepiej
  4. Dziś próbowałem połączyć się z moim Concertem II podciągnąłem przewód z k-line do 15 pina OBD i nie chce gadać. zwykły kabel soft VAG-COM 311-2 i 409-1 silnik, zegary widzi, a radia nie widzi. Trzeba coś jeszcze podpiąć? Radio ma być włączone podczas łączenia? Jak wyciągnąć gniazdo OBD te przy popielniczce? pozdro All
  5. w jeagerach 1/2 fis niema Can'a przetestowałem namacalnie
  6. thx Rysiuu. Jak sprawdzić poprawność działania wzmacniacza?
  7. Witam podepnę się pod temat Dziś zajrzałem u siebie w avancie pod lampkę, Zdziwiło mnie, że przy wzmacniaczu jest tylko kabel antenowy. To normalne? Radio (ConcertII) mogłoby działać lepiej, dlatego szukam coś w temacie anten. pozdro all
  8. ja mam problem z kupowaniem używanych bo kupie tylko starsze jak moja jest 2001 (koniec produkcji) także muszę rozebrać drzwi
  9. B5 avant po FL Mam problem drzwi kierowcy jak jest ciepły dzień 1/2fis pokazuje że mam otwarte drzwi (przy zamkniętych drzwiach). Co za tym idzie mam podświetlenie nóg centralna lampka się zapala. Jak temperatura spada znowu jest ok (drzwi otwarte pokazuje otwarte; drzwi zamknięte pokazuje zamknięte). Podejrzewam że to gdzieś przewód pod wpływem temperatury ma zwarcie z masą lub mikro-styk. Miał ktoś coś podobnego? pozdro All
  10. poszukałem i mod drogowych na lampki do jazdy dziennej nie do końca jest legalne http://dadrl.pl/forum/viewtopic.php?f=17&t=476 ale to chyba jedyna opcja na ładne lampki dzienne a dla misków można głupa palić że tak było
  11. fajny ten moduł nie szpeci auta (dumam nad założeniem) a co na to przepisy? z drogowych robić do jazdy dziennej z halogenów nie można. i tak wogle po co zakłada się lampy do jazdy dziennej (pomijam fakt oszczędności paliwa)? Pozro All
  12. ale z tego co czytam to masz B5 i radio concert II sprawdzałeś czy nie masz podpiętej gali na pin BOSE w radiu może wystarczy odciąć przewód
  13. Nie wiem czy było ale polecam: Miasto ślepców (2008) http://www.filmweb.pl/f385852/Miasto+%C5%9Blepc%C3%B3w,2008 kozak żadna komercha
  14. no to nam jeszcze dużo brakuje ;( ale aju zaraz będzie miał trofeum mam pomysł, może jak dzieci neo pod zapytaniem będziemy pisać: "pierwszy" "drugi" ... ale powinno się włączyć jak masz zapłon więc tu bez miernika się nie obejdzie może bezpiecznik, może myszy przegryzły, może radio
  15. michal_s87 tego szukałem wcześniej na forum teraz już życie będzie łatwiejsze jak masz cana to działa, jak nie masz to nie działa w starszych modelach nie było

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.