Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Pomocy! Przewód od krańcówki bagażnika, Avant...


arekdkw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zamontowałem alarm w aucie i wszystko działa pięknie... ale nie znalazłem w wiązce z przodu przewodu od krańcówki klapy bagażnika i tym samym jeszcze jej nie podpiąłem. Szukałem chyba kilka godzin na tym forum i gdzie się tylko dało wiadomości o tym i nic mi nie pasuje. Otóż kostka nr 1 w lewym dolnym narożniku nie jest taka jak w tym linku: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_podlaczenie_sterownika_centralnego_zamka_opis_i_zdjecia-t68804.0.html Moja kostka w tym miejscu ma dwa szeregi drobnych pinów oraz wolne miejsce na trzy duże piny, znalazłem w niej krańcówkę drzwi kierowcy oraz pozostałych drzwi bez klapy bagażnika. Wygląda na to, że jest ona oddzielnym obwodem (nie połączonym z krańcówkami drzwi pasażerów). Światło w bagażniku zaświeca się po otwarciu klapy, zdjąłem też poszycie klapy i sprawdzałem krańcówkę - jest ok, dochodzi do niej masa - przewód koloru brązowego i wychodzi przewodem biało-żółtym który biegnie prawdopodobnie do modułu komfortu. Mam więc pytanie czy sygnał z krańcówki klapy bagażnika znajdę gdzieś w przedniej części auta czy muszę ciągnąć przewód sam. (jeśli tak to najlepiej którędy)? Bardzo proszę o pomoc...[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 00:41_________________________________________________Dla mających problem ze znalezieniem krańcówek drzwi pasażerów w jasnobrązowej kostce nr 1 o której piszę w powyższym poście powiem , że przewód od krańcówek drzwi pasażerów dochodzi do kostki nr 1 ale tylko od spodu i nie jest wyprowadzony na drugą stronę kostki, (przynajmniej tak było u mnie i znalezienie go zajęło mi sporo czasu - może się komuś przyda ta wiadomość).

Widzę,że nikt nie ma wiadomości na temat doprowadzenia krańcówki bagażnika i będę musiał jakość ciągnąc przewód z klapy... :kox::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...