Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wymiana przycisku opuszczania szyb


thorns09

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Kupiłem na allegro nowy przycisk opuszczania szyb, i pytanie czy samemu zabierać się do wymiany (od strony pasażera). Czy jest to bardzo trudne? Jeżeli nie, to może ktoś już wymieniał i da parę wskazówek bo nie wiem jak do tego się zabrać.

A może ktoś z Krakowa / okolic mógłby pomóc :)?

Z góry dzięki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kolego Kraków nie jest w województwie wielkopolskim :blink:

A po drugie jest to calkiem prosta operacja - wystarczy sciagnac boczek drzwi i wypiac przycisk

Ja mialem do sprzedania (i nadal w sumie mam) przyciski do podnoszenia szyb - czemu do mnie sie nie zglosiles :?: :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kolego Kraków nie jest w województwie wielkopolskim :blink:

A po drugie jest to calkiem prosta operacja - wystarczy sciagnac boczek drzwi i wypiac przycisk

Ja mialem do sprzedania (i nadal w sumie mam) przyciski do podnoszenia szyb - czemu do mnie sie nie zglosiles :?: :angry:

a niby skąd miał widzieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem do sprzedania (i nadal w sumie mam) przyciski do podnoszenia szyb - czemu do mnie sie nie zglosiles :?: :angry:

:polew:

wystaw do działu sprzedam to może się nimi zainteresuję (oczywiście ze zdjęciami) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kolego Kraków nie jest w województwie wielkopolskim :blink:

A po drugie jest to calkiem prosta operacja - wystarczy sciagnac boczek drzwi i wypiac przycisk

Ja mialem do sprzedania (i nadal w sumie mam) przyciski do podnoszenia szyb - czemu do mnie sie nie zglosiles :?: :angry:

a niby skąd miał widzieć

wystawialem przyciski juz chyba z 10 razy w dziale sprzedam[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 21:43_________________________________________________wystawilem po raz kolejny

http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam/all_b6_sprzedam_przyciski_podnoszenia_i_opuszczania_szyb-t118498.0.html;new#new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...