Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Polecam Warsztat Samochodowy !!! Katowice


olovski

Rekomendowane odpowiedzi

QRi szkoda że nie opisałeś tego wszystkiego wcześniej, może uchroniłbyś kogoś przed wizytą u tego pier**lonego partacza (już nie mówię o sobie, ale pewnie jest więcej niezadowolonych klientów, którzy nie zabrali tutaj głosu).

PS podziwiam za cierpliwość i współczuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QRi szkoda że nie opisałeś tego wszystkiego wcześniej, może uchroniłbyś kogoś przed wizytą u tego pier**lonego partacza (już nie mówię o sobie, ale pewnie jest więcej niezadowolonych klientów, którzy nie zabrali tutaj głosu).

PS podziwiam za cierpliwość i współczuje...

ty juz miales swoje 5 minut i znow zaczynasz burdel wprowadzac daj se chlopie na wstrzymanie

dopiero problem byl ze Rafal chamsko podchodzi do klienta a na siebie nie patrzysz ( czytaj 2 razy co piszesz )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olovski mam propozycję: odpier**l się.

tylko na tyle cie stac, dorzuc wiecej elokwentnych postow

zaloz temat w odpowiednim dziale i tam sie zal do bolu

a nie robisz tu chlew i niepotrzebne zamiesznie

no chyba ze to za skomlikowane dla ciebie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że kolega olovski to dobry kolega rafała, bo jak nic ,ciągle go broni,hehehe

cos ci sie zle wydaje :wallbash:

czytales uwaznie caly watek???

nie interesuje mnie kto co mysli i ma do niego

zauwazyles jaki to dzial ???? :cool1:

nie wiem jaki macie problem zalozcie tematy nie polecam warsztatu i mozecie miec tam gnojownik jaki tylko chcecie

tu mialo byc prosto i krotko jestem za i tyle

pomijam fakt ze niektore wypowiedzi poprostu olalem mimo ze go nie polecali

ja bylem zrobione jak trzeba nie mam zadnych problemow wiec polecam i bede polecal proste jak per****nie

Rafala osobicie nie znam za dobrze poprostu tyle jak zaworze i odbieram auto

wku***a mnie tylko ze jeden lepszy od drugiego to sie stalo tamto K***a moze od ciebie Qri mam odkupic to auto co bo czujesz sie pokrzywdzony

sam piszesz ze sprawa w sadzie wiec o ch*j ci chodzi

samochod stal lakier heble a kto ci kazal go tam zostawiac

michal tez wielki znawca sie znalazl a sam nie potrafi sie zachowac jak czlowiek

ledwo odrosles od ziemi a juz rzucasz obelgami kultury troche skoro sam jej wymagasz

nie wiem na ile Radal ma cierpliwosci ale ja poprostu bym ci wpier****l za takie jazdy w moim kierunku

nidgy sie nie wie na kogo sie trafi

poprosilem juz admina o zrobienie porzadku w tym poscie bo calosc jest conajmniej smieszna

50% nie wnosi nic konkretnego do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olovski po to właśnie ludzie piszą negatywne opinie żeby uchronić jego potencjalne ofiary,

każdy powinien wiedzieć z kim ma doczynienia,

a nie oddawać auto w ciemno kierując się tylko dobrymi opiniami,

tak było w moim przypadku i bardzo tego żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olovski po to właśnie ludzie piszą negatywne opinie żeby uchronić jego potencjalne ofiary,

każdy powinien wiedzieć z kim ma doczynienia,

a nie oddawać auto w ciemno kierując się tylko dobrymi opiniami,

tak było w moim przypadku i bardzo tego żałuję.

spoko seba ja cie rozumiem

i tez tolerowalem opis problemu mimo ze pisali w nieodpowiednim dziale spoko relaks

ale co sa te dodatki kolo opisal problem i final a potem jeszcze rzuca chu**mi w 5 postach po co wypowiedzial sie i wszystko

na nic prosby i przypominanie

nadal nagminnie i perfidnie pisze swoje wypociny

przykre co ich spotkalo i ja nie mowie ze napewno to nie wina Rafala

wkur*** mnie tylko taki tepy tok myslenia niektorych

zauwaz tez ze sa ludzie ktorzy byli u niego i sa zadowoleni i smialo go polecaja

ich zdanie teraz sie nie liczy bo jeden inteligent z drugim nie portafi przestrzegac regulaminu i opisywac tematow w odpowiednich dzialach

na warsztacie rozne rzeczy moga sie wydarzyc i pewnie sam tez nie byl bym szczesliwy

ale jak maja cos do powiedzenia ponad opis problemu nie skminia sie na PW a nie ofen na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...