Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Polecam Warsztat Samochodowy !!! Katowice


olovski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Dzisiaj odebrałem auto od Rafała. Wymieniany był kompletny rozrząd - wszystko na markowych częściach. To, czego nie było widać, odsłonił, żeby nie było potem zbędnej dyskusji, że może nie zrobione lub części nie te, które pokazywał. Dodatkowo już w ramach usługi pełna diagnostyka auta na komputerze.

Wszystko poszło sprawnie i szybko. Wieczorem auto podstawione do roboty, rano telefon, że jest gotowy i mogę go zabierać.

W poniedziałek tylko jeszcze kasowanie inspekcji oleju i autko wzorowe :>

Polecam wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do bastek23 :)

Nie bardzo rozumiem to co napisales...

cyt. Wieczorem auto podstawione do roboty, rano telefon, że jest gotowy i mogę go zabierać.

To kiedy bylo naprawiane... w nocy?

Z tego co sie orientuje to wymiana rozrzadu troszke trwa.

Pozdrawiam Dana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danu , da sie to zrobic w jedeń dzień , z tego co wiem Rafał tego sam nie robi , bo niedał by rady , przyjezdza doniego mechanik który pracuje w serwisie Skody i mu to robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danu , da sie to zrobic w jedeń dzień , z tego co wiem Rafał tego sam nie robi , bo niedał by rady , przyjezdza doniego mechanik który pracuje w serwisie Skody i mu to robi

jestes Hardcorem bez dwoch zdan :good:

jesli odstawiasz auto kolo 18 czy 19 a Rafal mowi ze bedzie rano gotowe bo typowi zalezy to siedzi i robi zeby trzymac termin proste

a to ze przyjezdza do niego mechanik ze Skody swiadczy o tym ze temat jest profi zalatwiony

dla scislosci mecher ze Skody przyjezdza mu pomoc a nie robi za niego bez przesady ponosci cie fantazja albo osobista niechec do Rafala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie Rafał zakładał alarm, odcięcia, zabezpieczenia, zmieniał rozrząd, reanimował mi klimę, podłączał wskaźnik doładowania i wiele wiele innych rzeczy - zawsze pozytywnie i fachowo...

Polecam, polecam, polecam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal wiele rzeczy sam nie robi co to zmienia

jak wiekszosc warsztatow moze ma kogos kto mu pomaga bo nie moze wszystkiego sam ogarnac

poza tym przeczytaj watek od poczatku napisz ile znalazlem niezadowolonych ktorzy wyjechali z jego warsztatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego czytałem to , wiec widze , ale każdu go chwali samego Rafała , a jak sam piszesz on wszystkiego nie robi , wiec chyba pochwały tez sie nalerza jaego pracownikom

kolego mozesz podziekowac ja tam nie mam nic przeciwko,

dokladnie nie wiem czy sam posiada swoich pracownikow czy poprostu znajomy mu pomaga jak ma wiecej roboty nie wnikam robota jest zrobiona profi i to najwazniejsze ze klient zadowolony wyjezdza

fakty sa takie ze to on bierze cala odpowiedzialnosc na siebie za cala robote wiec w razie czego wszystko splywa na niego

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów byłem u Rafała zakładać amortyzatory + sprężyny do tyłu. Części mi kupił za co jestem mu wdzięczny i nie wiem czy innym mechanikom chciałoby się jeździć po części dla klientów :gwizdanie: A czy robi sam to dziś mogę powiedzieć że zakładał mi to z swoim tatą więc pomoc ma. Ogólnie jeśli chodzi o jakość usług i cenę to jasne że cenę ustala indywidualnie, moim zdaniem robi solidnie jak w ASO ale za połowę ceny, każdy dobry mechanik nie zrobi Ci nic za pół darmo. Ja wystawiam kolejną pozytywną opinię i cieszę się że ten temat powstał bo dzięki niemu trafiłem do Rafała i zapewne nie raz skorzystam z jego usług :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ulubienciow Audi :)

I ja dodam moje trzy grosze do tego tematu...

Niestety nie beda to tak pozytywne opinie jak innych.

Mysle, ze bede jednomyslna tylko chyba z jedna osoba, a to znaczy z michal_s87 :hi:

Nie wiem skad uzytkownik viorica ma tak wspaniale mniemanie o p. Rafale

cyt.

Sorki za duże litery... POLECAM, OBSŁUGA ,PODEJŚCIE ,MANIERY itp.

Ja osobiscie nie zgadzam sie z zadnym z powyzszych okreslen.

Nie chce z nikim polemizowac na ten temat. Jest to moje tylko osobiste zdanie.

A kazdy niech sam podejmie decyzje i robi jak uwaza.

Ja nie posluchalam tego, co pisal michal_s87 i poprosilam aby maz pojechal autem (nie moglam sie zwolnic z pracy) na dyskutowany adres, w celu naprawy.

Podsumowujac, maz po paru zdaniach z wlascicielem garazy (bo warsztatem tego nazwac nie mozna) nie decydujac sie na naprawe wsiadl w auto i odjechal.

Mnie przekazal, ze tak niegrzecznego i niekulturalnego czlowieka dawno juz nie widzial. Tak ze nigdy wiecej na ten adres.

Jesli kogos podnieca zaplacenie 100 zl. za naprawe i bycie potraktowanym jak " smiec" to prosze bardzo. Ja wole zaplacic drugie tyle i byc potraktowana jak prawdziwy klient i czlowiek.

A ze pewnemu mlodemu czlowiekowi przewrocilo sie w glowie... no coz.

Reasumujac... NIE POLECAM!!! :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ulubienciow Audi :)

I ja dodam moje trzy grosze do tego tematu...

Niestety nie beda to tak pozytywne opinie jak innych.

Mysle, ze bede jednomyslna tylko chyba z jedna osoba, a to znaczy z michal_s87 :hi:

Nie wiem skad uzytkownik viorica ma tak wspaniale mniemanie o p. Rafale

cyt.

Sorki za duże litery... POLECAM, OBSŁUGA ,PODEJŚCIE ,MANIERY itp.

Ja osobiscie nie zgadzam sie z zadnym z powyzszych okreslen.

Nie chce z nikim polemizowac na ten temat. Jest to moje tylko osobiste zdanie.

A kazdy niech sam podejmie decyzje i robi jak uwaza.

Ja nie posluchalam tego, co pisal michal_s87 i poprosilam aby maz pojechal autem (nie moglam sie zwolnic z pracy) na dyskutowany adres, w celu naprawy.

Podsumowujac, maz po paru zdaniach z wlascicielem garazy (bo warsztatem tego nazwac nie mozna) nie decydujac sie na naprawe wsiadl w auto i odjechal.

Mnie przekazal, ze tak niegrzecznego i niekulturalnego czlowieka dawno juz nie widzial. Tak ze nigdy wiecej na ten adres.

Jesli kogos podnieca zaplacenie 100 zl. za naprawe i bycie potraktowanym jak " smiec" to prosze bardzo. Ja wole zaplacic drugie tyle i byc potraktowana jak prawdziwy klient i czlowiek.

A ze pewnemu mlodemu czlowiekowi przewrocilo sie w glowie... no coz.

Reasumujac... NIE POLECAM!!! :thumbdown:

moim zdaniem twój post nie wnosi żadnych konkretów w temacie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, turbina którą Rafał zakwalifikował do natychmiastowej regeneracji ładuje u mnie teraz 1,6 bara, bez żadnych spadków ciśnienia, puszczania oleju czy innych problemów, co może potwierdzić wykres z hamowni. Zresztą nawet sam Wojtek Gołąbek z Dynosoftu stwierdził że trafiła mi się niezła sztuka. Nie wspominałbym o tym, gdyby nie to że podobno chce otworzyc w tym swoim warsztacie punkt regeneracji turbin i był wtedy bezpośrednio po szkoleniu z tego zakresu.

Drugą ciekawostką jest śruba, która wypadła luzem pod auto po odkręceniu plastikowej osłony pod skrzynią. Śruba nie mała, bo na oko jakieś M16 10-12cm (czyli taka, jaką przykręcona jest skrzynia). To zostawię bez komentarza...

O rozregulowanym kącie wtrysku już wspominałem (tylko jaki warsztat po grzebaniu przy układzie paliwowym nie sprawdza później jego parametrów?). Śmiem zatem twierdzić że albo ten cudowny mechanik (lub jego pomagier) olał moje auto, albo nie ma pojęcia o tym co robi, z naciskiem na to drugie.

Raz jeszcze odradzam jak mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do stanley :)

Napisalam... Nie polecam.

Uwazasz to za malo konkretne?

Pozdrawiam i zycze milego wieczorku.

ps. my tu dyskutujemy i wymieniamy sie pogladami, to nie dzial techniczny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do stanley :)

Napisalam... Nie polecam.

Uwazasz to za malo konkretne?

Pozdrawiam i zycze milego wieczorku.

ps. my tu dyskutujemy i wymieniamy sie pogladami, to nie dzial techniczny. :)

Tak uważam - nic konkretnego.

Jeżeli piszesz, że nie polecasz, to podaj konkretne powody....w twojej wypowiedzi tego nie znalazłem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez Ty sloneczko jestes uparty... :> stanley

Mechanik, albo dobry mechanik oprocz umiejetnosci, a te zarzuca mu michal_s87... :hi:

Musi rowniez prezentowac conajmniej pewien poziom kultury. Ktory to ja neguje u omawianej osoby.

Przynajmniej ja to tak odbieram, jako kobieta.

A skora tak jak napisalam, juz na poczatku rozmowy jeszcze przed naprawa mechanik zachowuje sie niekulturalnie. No to dyskfalifikuje go calkowice jako osobe godna polecenia.

Poczytaj na forum ile jest negatywnych wypowiedzi kolegow na temat warsztatow lub mechanikow ktorzy zostali niekulturalnie obsluzeni.

Zreszta o czym ja tu wogle pisze... Najpierw kultura a potem fachowosc. I taka opcje musza spelniac dobre warsztaty jak i rowniez mechanicy.

No chyba ze dla Ciebie liczy sie tylko fachowosc, a to czy mechanik bedzie grzeczyny i kulturalny nie liczy sie dla Ciebie wcale? :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez Ty sloneczko jestes uparty... :> stanley

Mechanik, albo dobry mechanik oprocz umiejetnosci, a te zarzuca mu michal_s87... :hi:

Musi rowniez prezentowac conajmniej pewien poziom kultury. Ktory to ja neguje u omawianej osoby.

Przynajmniej ja to tak odbieram, jako kobieta.

A skora tak jak napisalam, juz na poczatku rozmowy jeszcze przed naprawa mechanik zachowuje sie niekulturalnie. No to dyskfalifikuje go calkowice jako osobe godna polecenia.

Poczytaj na forum ile jest negatywnych wypowiedzi kolegow na temat warsztatow lub mechanikow ktorzy zostali niekulturalnie obsluzeni.

Zreszta o czym ja tu wogle pisze... Najpierw kultura a potem fachowosc. I taka opcje musza spelniac dobre warsztaty jak i rowniez mechanicy.

No chyba ze dla Ciebie liczy sie tylko fachowosc, a to czy mechanik bedzie grzeczyny i kulturalny nie liczy sie dla Ciebie wcale? :)

Pozdrawiam :)

Dla mnie twój argument nie jest po prostu przekonujący, sporo osób umiało jakoś się dogadać i są zadowoleni z usługi.

Ja byłem w tym warsztacie 2 razy i nie miałem takich problemów, to co chciałem zostało zrobione i to za dobrą cenę.

Raczej nie wybieram się tam znowu, bo mam innego, swojego zaufanego mechanika :)

Michałowi i jego opini to ja się nie dziwię, ale Tobie ?

Nie oddaliście samochodu do naprawy ( może to dobrze dla Was lub nie) a z góry oceniasz warszat, fakt - masz do tego prawo, po to jest forum, aby takie rzeczy poruszać.

A poza tym nie mam czasu czytać tylu problemów ludzi na tym forum, bo połowa z tego to bzdury, głupoty i problemy ludzi, którzy kupili 10-15 letnie auto, spodziewająć się perełki, przebiegu 180 tyś kkm i bezawaryjnej jazdy, a teraz nagle się dziwią....

Powodzenia i bezawaryjnej jazdy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanley, zeby to zakonczyc.

Michal ocenil warsztat pod wzgledem fachowosci, na niedostatecznie.

Ja ocenilam (ocenialam) warsztat pod wzgledem podejscia do klienta i kultury, na niedostatecznie.

I chyba wszystko jasne.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanley, zeby to zakonczyc.

Michal ocenil warsztat pod wzgledem fachowosci, na niedostatecznie.

Ja ocenilam (ocenialam) warsztat pod wzgledem podejscia do klienta i kultury, na niedostatecznie.

I chyba wszystko jasne.

Pozdrawiam :)

Może po prostu "Michał" nie umiał się dogadać :gwizdanie:

Bo jak ja byłem tam pierwszy raz, to Rafał wchodził mi do d... żeby zrobić to czy tamto i ściągnąc klienta....

Oby twoje wypowiedzi były brane pod uwagę dla ludzi szukających warsztatu ( bo dla mnie, nie wnoszą konkretów)

A co do mojej wizyty u Rafała: nie było dla mnie problemu z zakodowaniem tempomatu, ponieważ miałem swojego VAGa w aucie.

A czy jemu działał VAG w ten dzień, czy nie.... Nie interesuje mnie to. Dla mnie wykonał zlecenie tak jak oczekiwałem.

PS. Nie jestem żadnym stałym jego klientem, kolegą itp. Byłem tam 2 razy: podstawić o odebrać samochód. Narzekać nie mam na co.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanley cyt.

"A co do mojej wizyty u Rafała: nie było dla mnie problemu z zakodowaniem tempomatu, ponieważ miałem swojego VAGa w aucie.

A czy jemu działał VAG w ten dzień, czy nie.... Nie interesuje mnie to. Dla mnie wykonał zlecenie tak jak oczekiwałem."

Dla Ciebie moze jest to nie interesujace, gdyz masz VAG. Ale dla innych setek ludzi ktorzy nie maja VAGa zaczyna sie to robic interesujace. Gdyz wteczas to zlecenie nie bedzie wykonane prawidlowo, i do konca. Prawda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu "Michał" nie umiał się dogadać :gwizdanie:

Stanley no proszę Cię, co tam było do dogadywania? Zlecenie, planowany odbiór i tyle. Brałem pod uwagę problemy i ewentualne opóźnienia, też jestem człowiekiem i jestem w stanie zrozumieć wiele. Ale nie coś takiego, bo nie dość że nie miałem auta pół miesiąca i mogę zakwestionować fachowość usługi, to jeszcze łgał w żywe oczy... bo to nagle wiesz, telefon mu padł, w serwisie nie mieli tego czy tamtego, bo to mu policja dowód zabrała i nagle musi się zając swoim autem itd - no bez przesady... zauważ że od momentu gdy już mocno się wkurwiłem do odebrania auta upłynęło powiedzmy 12 godzin. Czyli co? Mógłbym przy oddawaniu auta do warsztatu od razu go zwyzywać żeby szybciej pracował?

Najbardziej drażni mnie to, że wszyscy twierdzą że super słowny z niego fachowiec, wszystko konsultuje, pokazuje części itd, a mnie olał i pieprzył od rzeczy, pokazując wątpliwą wiedzę... Całe AudiŚląsk ślepo zapatrzone w tego pajaca, a nie chciałbym żeby i nasze forum polecało takich ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie, i to jest ciekawe. Gdy przy rozmowie padlo to ze jestem z Klub Audi A4, zapytano czy to AudiSlask. Powiedzialam ze nie, choc wyszyscy tu mieszkamy i nic nie mam przeciw AudiSlask. Od tego momentu stosunek do mnie ulegl zmianie. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...