Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Kilka pytan AIR BAG


kasia_84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie odnosnie AIR BAGU a dokladnie Crash Sensor Side Airbag; Passenger Side (G180) tak mi wyswietlilo na vagu blad. A moje pytanie to czy to jest ten pod siedzeniem pasazera i czy zeby sie do niego dostac to musze demontowac siedzenie ?? Czy moze da sie z niego wyjac wtyczke i ja przeczyscic dzis patrzylem pod siedzeniem gdzie wchodzi ten kabelek jest tam taki plastki przy nadmuchu powietrza na nogi ? Czy to oto chodzi ? Da sie jakos wyjac ten kabelke bez demontazu siedzenia? Czy to moze jest ten w slupku srodkowym gdzie sa pasy dzis przegladalem forum i nie wiem wkoncy za co sie zabrac. Problem sie pojawil odkad jest dodatnia temp. Przy mrozach bylo wporzadku nic sie nie palilo i vag tez nic nie pokazywal . Dopiero od dwoch dni. Co radzicie ??

dziekuje pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ten pod siedzeniem pasażera i raczej bez wyjmowania fotela się nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tak. Fotel na maxa do góry i maxa do przodu. Wyciągnij ten plastik o którym mówisz i spróbuj te wtyczki (kostki) podociskać. Ja miałem dokładnie tak samo i z tego co wiem niektórym też się tak stało i po dociśniećiu (sprawdzeniu) wtyczek i skasowaniu błędów wszystko doszło do normy. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.Niedawno przerabialem ten sam problem.Po poprawieniu szystkich wtyczek pod fotelem jak i na siedzisku fotela problem pozostal.Udalo mi sie jednak dotrzec do sedna problemu.Okazalo sie ze sensor uderzenia bocznego w slupku srodkowym znajduje sie pod taka dziwna gabka dzieki ktorej wilgoc dostala sie do sensora i go uszkodzila.Wymiana sensora pomogla i znow moge cieszyc sie gasnaca kontrolka AIR BAG. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...