Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Co może powodować zmienianie się mapy Pb??


dreamburn

Rekomendowane odpowiedzi

Filtry gazowe maja 2 miesiace, tak jak instalacja, wtryski raczej nie moga lac bo by wtedy wystapilo zapętlanie i żar by duzo gazu a bierze 9-10 L LPG wiec jest wszystko oki z gazem.Moze leja wtryski bęzynowe??, da sie to sprawdzic??Bo sonda mi pokazuje na Bogato (1,5V) no i pali dosc sporo PB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

"Bo sonda mi pokazuje na Bogato(1,5V)", a możesz powiedzieć jaką masz korektę w pomięci długofalowej sondy lambda.

Myślę że to nie ma nic wspólnego z lejącymi wtryskami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bys mi powiedzial gdzie to sie sprawdza to chetnie zajze i napisze, ostatnio kasowalem korekcje długoterminowe, wiec niewiem czy przypadkiem i to nie skasowalo sie.A te 1.5V na sondzie to i na PB i na LPG i sonda jakby stoi nie oscyluje dopiero po jakims czasie, przeplywomierz przekladany z innego audi i to samo, ale wole miec pewnosc ze to ta sonda :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W takim razie nie wiem czy będę Ci w stanie pomóc.Jak widzisz nasze silniki są różne,a nie mam tabeli wartości mierzonych dla Twojego silnika.

Myślę że podmienianie poszczególnych czujników nic tu nie pomoże,gdyż jak piszesz autko chodzi dobrze tyle że na jednym paliwie(LPG).

Sprawdź i podaj mi wartość z bloku 000 ostatnią z dziesięciu pozycji.

Czy na bloku 002 masz wskazania wtryskiwaczy i przepływki. Jeżeli tak to podaj mi wartości przy rozgrzanym silniku.

Najpierw podczas pracy na BP a następnie po przełączeniu na LPG.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...