Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Dziwna papka w przewodach przy przepustnicy


peresik20071

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie a konkretnie chodzi o dziwna papke ktora zauwazylem w przewodach ktore dochodza do przepustnicy te przewody sa u mnie plastikowe i popekaly czy bede mogl je dokupic bo raczej na gumowe nie da rady zamienic bo bo maja specjalne zakonczenia plastikowe z gumowa uszczelka czy ktos je moze wymienial???Za pomoc dzieki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego czy chodzi ci o te plastikowe weze co wchodza do obudowy przepustnicy?jezeli o to to to jest odma silnika i to sie laczy z odpowietrzeniem glowic.A powstaje jak jest silnik nie dogrzany.Zapchana odma moze prowadzic do uszkodzenia symeringow silnika tak jak to mialo miejsce u mnie :confused4: Taka odma w serwisie to koszt od 300zl do 500zl.Jak mozesz to wrzuc fotki o co chodzi to pomoge rozwiazac ten problem tanszym kosztem :hi: Ewentualnie popytac na szrotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie chodzi mi o te wezyki plastikowe co wchodza do obudowy przepustnicy ale nie wiem czy jest sens je naprawiac bo popekane sa w paru miejscach a co do niedogrzanego silnika to mozliwe bo robie krotkie odcinki i i nie lapie temperatury koledzy za podpowiedzi dziekuje :good: lece poszukac nowych moze dostane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...