Treść opublikowana przez peresik20071
-
[B5 AAH] Dziwna papka w przewodach przy przepustnicy
wlasnie chodzi mi o te wezyki plastikowe co wchodza do obudowy przepustnicy ale nie wiem czy jest sens je naprawiac bo popekane sa w paru miejscach a co do niedogrzanego silnika to mozliwe bo robie krotkie odcinki i i nie lapie temperatury koledzy za podpowiedzi dziekuje lece poszukac nowych moze dostane
-
[B5 AAH] Dziwna papka w przewodach przy przepustnicy
Witam mam pytanie a konkretnie chodzi o dziwna papke ktora zauwazylem w przewodach ktore dochodza do przepustnicy te przewody sa u mnie plastikowe i popekaly czy bede mogl je dokupic bo raczej na gumowe nie da rady zamienic bo bo maja specjalne zakonczenia plastikowe z gumowa uszczelka czy ktos je moze wymienial???Za pomoc dzieki
-
[B5 ADR] Nie przełącza na gaz.
Witam ja mam podobny problem bo podczas jazdy nie przelancza mi sie na gaz dopiero gdy zatrzymam sie chwilke poczekam to wtedy przelaczy sie
-
[B5 ADP] Dziwnie odpala.
Witam ja mam to samo tylko nie ma chetnych do podpowiedzi ;( VAAKO jak dojdziesz co to bylo to napisz
-
[B5 AAH] Problem z lokalizacją czujnika ciśnienia oleju
wlasnie z takiego samego schematu korzystalem i szukalismy z kolega tego czujnika godzine i nie moglismy go znalesc za filtrem widac tylko jakies dwa przewody czarny i bialy z koncowka przykrecona na dwie srobki krzyzakowe ale to chyba nie to dodam ze mam skrzynie automat
-
[B5 AAH] Problem z lokalizacją czujnika ciśnienia oleju
Witam mam problem a konkretnie nie moge znalesc czujnika cisnienia oleju powinien byc w okolicy filtra oleju ale nie moge go znalesc moze ktos wymienial go w takim samym silniku jaki posiadam kolega ma 1.8 i bez problemu znalezlismy czekam i licze na wasza pomoc z gory dzieki
-
[ALL B5] Falujace obroty - Brak błedów w Vagu
Ta co do tych obrotow to temat rzeka...tez przez to przechodze wszystko wyczyszczone i nic dalej to samo ale tu kolega zakrecil z ta sanda chyba i ja musze ja wymienic :gwizdanie:
-
[B5 AAH] Falujące obroty
Dzieki Staniu o to mi chodzilo jutro biore sie do pracy
-
[B5 AAH] Falujące obroty
No to koledzy sie posprzeczali ale problem zostal moze nie chca sie podzielic z nami swoja wiedza, chodzi mi konkretnie o polozenie przepustnicy i jak to mozliwe jakies foty.Pozdro
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Witam postaram sie dotrzec bo jeszcze nie bylem na takim spociku
-
[ALL B5] Problem z automatem
Ja toze mam problem z automatem moim ale calkiem inny nie zmienia biegow plynnie, przeciaga, szarpie nie mam pojecia co to moze byc olej wymieniony. Raz na jakis cas zmieniaja sie biegi plynnie ale to zadko ;( moze ktos cos podpowie
-
[B5 AAH] Pisk z pod maski ?
Te silniki 2.8 174ps to naja jakies dziwne brzmienie chodzi mi o obroty na jalowym biegu takie dziwne popiskiwanie?Nie wiem czemu tak sie dzieje ale juz w paru takich samych silnikach tak slyszalem, myslalem ze po wymianie rozrzadu cos ucichnie ale bez zmian to nie jest jakies bardzo uciazliwe ale sasiad ma 2.6 i calkiem inne brzmienie ten silnik.Moze to rolki jakies juz daja znak zeby je wymienic :gwizdanie: a od ktorej zaczac??
-
[B5 AAH] Falujące obroty
Witam ja tez mam problem bo chce sie zabrac do czyszczenie przepustnicy tylko nie wiem gdzie sie ona znajduje, kozystalem z opcji lecz nic nie znalazlem wiec tak jak kolega prosze o jakie opisy a najlepiej fotki z lokalizacja przepustnicy.Dzieki panowie za kazde podpowiedzi
-
[B5 ACK] Ile pali silnik 2.8 ?
A ja jak sie postaram to na trasie tylko 9 litrow na miescie od 14 do.....co do oleju w skrzyni to poprzedni wlasciciel wymienial ale po co to nie wiem??Nie ma co sie zalamywac tylko lac do pelna i w droge
-
[ALL B6] Jakie HID'y ?
Panowie ja mam hidy 8000K i po roku przetwornica siada słyszałem ze najlepsze sa do 6000k ale co tam,liczy sie efekt a moim zdaniem ponizej 8000k nie ma go ale kwestia gustu,a co do kontroli i przegladow to mi nie przeszedl z 4300k.Pozdro
-
[B5 AFN] Dziwne wycie - czy to tarcze ?
a co ma antena do hamowania
-
[B5 AFN] Dziwne wycie - czy to tarcze ?
podczas hamowania nie czuc bicia idealnie hamuje wlasnie dlatego wymienilem tarcze bo podczas hamowania mialem straszne bicie bylo odczuwalne jak by tylko polowa rarczy tylko hamowala czyli wydluzala sie droga hamowania a kazdy metr drogi hamowania moze byc cenny
-
[B5 AFN] Dziwne wycie - czy to tarcze ?
Ja wymienilem tarcze i klocki i przy wolnej jezdzie po uzyciu hamulca tez obciera tarcze po lewej stronie ale nie trze caly czas tylko pulsacyjnie czyli z tego wynika ze nowa tarcza i nie jest idealnie prosta
-
[B5 AAH] Problem z tłoczkami
Moze by to pomoglo ale wolal bym wymienic ten tloczek na nowy ale nie wiem gdzie go mozna dostac moze ma ktos cos takiego w dobrym stanie chetnie odkupie! Dzieki za podpowiedz rikardo
-
[B5 AAH] Problem z tłoczkami
Witam mam problem a konkretnie chodzi o tloczki ktore nie cofaja sie jak potrzeba :confused4:rozbieralem juz zaciski czyszcilem tloczki wymienilem gumy i po zmianie tarcz i klockow problem znowu sie pojawil,tloczek ma wyrazne slady dosyc glebokiej korozji ktorej sie nie da usunac bo inaczej by stracil swoja wlasciwosc.Slyszalem ze jest mozliwosc kupienia samego tloczka,moze ma ktos namiary gdzie to kupic bo nie ma sensu i pieniedzy wymieniac calego zacisku(no chyba ze w ostatecznosci) :wallbash:moze jakies podpowiedzi dotyczace mojego problemu za ktore dziekuje
-
[B5 AAH] Problem z hamulcami - przy wolnej jeździe szwankuje
pdłacze sie do tematu u mnie nie dość że słabo hamuje tak jak by pulsowały no i po odpaleniu zapala mi sie czerony wykrzyknik ale gaśnie tylko po jakimś czasie wiec jest coś nie tak może jakaś mała podpowiedz od ziomków:)
-
[B5 AFN] Ledwo ciepłe powietrze - płyn chłodniczy prawie nie płynie
ja miałem podobny problem z nagrzewnicy sikało jak by chciało a nie mogo,odpowietrzałem układ, czyściłem nagrzewnice jak mi radzono i nic bez zmian ale mój szwagier fachowiec przejął dowodzenie i zaczął (po swojemu)odpowietrzać układ kazał mi przegazować go porządnie i coś odziwo sie ruszyło zaczeło lepiej grzać na postoju bo dotąd tylko można było pomarzyć o ciepłym powietrzu,wiec w moim przypadku pomogło mi odpowietrzenie
-
Ile pali Wam gazu?
no to ja mam 2.8 inst. sekw. no i tak na miescie łyknie mi 20l (krótkie odcinki-zimny piec :gwizdanie:) ale trasa spokojna jazda ale nie do przesady- 39l gazu i niecałe 440km to mnie mile zaskoczyło
-
[B5 AFN] Brak ogrzewania
a gdzie sie dokładnie znajduje ten zawor bo tez bym lukną
-
[B5 AFN] Ledwo ciepłe powietrze - płyn chłodniczy prawie nie płynie
kolego nagrzewnice to wiem ale czy to wystarczy na caly uklad to nie wiem sam,wiec te dwa przewody obok akumulatora dochodza da nagrzewnicy ten lewy ma maka dziurke wlasnie do odpowietrzania,poluzuj zacisk przewodu zsun go delikatnie do siebie i powietrze powinno zejsc,powodzenia