Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] 18" 8J ET48 + 235/40/18 wejda do a4 b5?


Hosse88

Rekomendowane odpowiedzi

witam, udalo mi sie kupic po dosc dobrej cenie felgi ww. w temacie od kolegi z zaprzyjaznionego forum i mam takze okazje kupic 2 nowe opony pirelli p zero corsa system o wym 235/40/18 takze po bardzo dobrej cenie i teraz pojawia sie pytanie czy taka konfiguracja "wejdzie" bez problemu do mojej beauty... pytam poniewaz felgi maja dojsc do mnie z dosc daleka w sobote i jestem umowiony z kolega ze jesli nie beda pasowac to oddam mu to a on odda mi pieniadze ale jesli ktos moglby mi pomoc to oszczedzilo by to napewno niepotrzebnego zachodu obu stron

ps nadal poszukuje uglebienia, ale poki co zawias seria i domyslam sie ze auto bedzie dosc "pokracznie" wygladac na tym felunku ale moze ktos moglby mi podrzucic foto jak mniej wiecej sie to looka na seryjnym zawieszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie przycierało :confused4:

ale co bedzie przycieralo?? opona czy felga? jesli opona to poprostu wezme same felgi bez opon a opon poszukam gdzie indziej :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta opona napewno bedzie przycieralo od wewnatrz ale jak dasz dystansik 10 mm powinno byc ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chybA a jednak nie wezme tych opon 235 tylko zaloze 215 i zobacze czy bedzie obcierac, dystanse i tak dam zeby troche je wypchnac ale to w pozniejszym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest opisany ale nie wyjasniony, a czy zakladanie dystansow nie spowoduje jakis wibracji albo cos? jak gadalem z cipatym wulkanizatorem to powiedzial mi ze jak zaloze 15mm dystanse to bede mial wibracje, i mowil mi ze 5mm to max :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak myslalem, mowil ze 5mm ma na stocku wiec czekam na fele, bede probowal pierw chyba na tych 5mm dystansAch i 225 oponie jak nie da rady to bede szukal dystansow odpowiednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bylem pewien ale tak myslalem, a mam pytanie, na e bayu znalazlem uniwersalne dystanse np takie

http://cgi.ebay.co.uk/4-X-5mm-UNIVERSAL-WHEEL-SPACER-SHIMS-4-5-STUD_W0QQitemZ130336063048QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_3?hash=item1e58a27e48#ht_654wt_939

ale jest tego w brod, i zastanawiam sie czy gdyby 5mm okazalo sie za malo to czy mozna np dac dwa dystanse po 5mm na kolo, co razem da 10mm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj jak zsumujesz 2 dystanse to bendą bez pierścienia centrującego. A przy 10mm warto aby on był. Jego brak czesto skutkuje niemożliwością doważenia kół i wibracjami. Sam jestem ceikawy jak to będzie sie spisywać jak założe swoje 15mm i wskazane felgi o mniejszym rozmiarze... :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze od poczatku co to jest pierscien centrujacy, jak wyglada gdzie go zdobyc, ile? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta dziura w środku felgi to otwór centrujący, musi on być dokładnie dopasowany do piasty, jeżeli otwór w feldze jest większy np jeżeli felga nie jest ori audi to dajemy pierścień centrujący niwelujący tą różnice, z dystansami jest to samo[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 20:17_________________________________________________to takie plastikowe ciulstewko

http://www.allegro.pl/item934842043_pierscienie_centrujace_pierscien_centrujacy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...