Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Jak zakodować centralny - problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

jak w zakodowac blokowanie drzwi w audi z 96 roku, gdy nie można Vagiem wejsc do streownika cent. zamka?

prosze o podpowiedz

z gory dziekuje za pomoc

[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 19:31_________________________________________________moze Vaga zmienic obecnie uzywam 311-2

Opublikowano

Witam

A masz sterownik centralnego zamka,czy centralny zamek pneumatyczny?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

hmm nie mam pojecia... :>

raczej pakietu komfort brak, nie mam opisu na listwie bezpiecznikow :([br]Dopisany: 23 Luty 2010, 23:39_________________________________________________szyby z zamka kierowcy podczas trzymania ida w gore...[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 16:48_________________________________________________ale rozumiem ze jak pneumata to nic z tego...

Opublikowano

Witam

To chyba VAG-a nie musisz zmieniać.A zamek centralny masz na pilota z alarmem czy na kluczyk.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

zamek na pilota ale dokładany, nieoryginalny...

Opublikowano

No to problem rozwiązany jak masz dokładana centralkę do pilotów to nic nie zrobisz.

Opublikowano
  • Autor

no to f*ck f*ck f*ck ... :>

centralke mam juz w standardzie, jedynie zamykanie sobie dołożyłem z pilota bo nie chce mi sie za kazdym razem

wkladac kluczyka w zamek ...

dzięki za pomoc...

pozdrawiam cały a4/klub/pl :)[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 22:34_________________________________________________aha i domykanie szyb mialem z kluczyka jak przytrzymalem przy zamykaniu...

Opublikowano

no dobrze ale w tej chwili masz wpiętą centralkę od pilotów na kablu sygnałowym do pompki centralnego i nie dostaniesz się VAG-iem do niego tu tkwi przyczyna.

Opublikowano
  • Autor

hmmm to moge zdemontowac na czas kodowania?

a po wpisaniu w vagu kodow podpiac spowrotem piloty?

Opublikowano

możesz spróbować zmostkować ten przewód na kostce do tej nie oryginalnej centralki jak ją wypniesz i wtedy spróbować VAG-iem zakodować co tam chcesz

Opublikowano
  • Autor

oki sprawdze to...

dam znac wieczorkiem...

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Witam

Nie ma sterownika i nic nie zrobisz.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

a mozna wgrac taki sterownik??

Opublikowano

Witam

To nie jest program komputerowy tylko komputer i łączysz się za pomocą VAG-a tak jak z ECU(komputer silnika) ,lub klimatyzacją itp.

Pozdrawiam

Opublikowano

podepnę się. Mam oryginalny zamek w kluczyku na pilota, więc z tego co czytam mam sterownik zamka więc vagiem zmienie zamykanie tak

Opublikowano

podepnę się. Mam oryginalny zamek w kluczyku na pilota, więc z tego co czytam mam sterownik zamka więc vagiem zmienie zamykanie tak

Na jakie chcesz zamienić zamykanie?

_________________________________________________

Witam

Nie ma sterownika i nic nie zrobisz.

Pozdrawiam

Witam

To nie jest program komputerowy tylko komputer i łączysz się za pomocą VAG-a tak jak z ECU(komputer silnika) ,lub klimatyzacją itp.

Pozdrawiam

Sam nakołowałeś i potem chcesz prostować :wallbash:

Jest sterownik w każdym gdzie jest centralny i tyle.

audimilan zrób jak proponowałem w ostatnim moim poście i napisz co wyszło

Opublikowano

chce żeby auto zamykało się po ruszeniu

Opublikowano
  • Autor

ok bede probowal w sobote, wieczorkiem opisze co i jak, pozdrawiam

jak na razie z vaga do sterownika, (chyba "35" odpowiada za centralny) nie mozna sie polaczyc...

pozdrowienia dla a4-klub

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.