Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Przyciski w drzwiach


yoss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam w drzwiach kierowcy takie dwa przyciski, jakby wewnątrz schowka,

1. jeden ma rysunek samochodu na pochyłej kresce i ten domyślam się jest od aktywacji czujnika przechyłu

2. drugi ma jakby rysunek trąbki z rozchodzącymi się falami - aktywacja całego alarmu?

W obu przyciskach po pociągnięciu od środka podświetlają się czerwone diody

W kodach wychodzi, że mam autoalarm ale jaki to już nie wiem, wiem tylko że po przekroczeniu 20km/h ryglują się drzwi.

Będę wdzięczny jeśli ktoś mi kompleksowo wyjaśni jak ten cały system działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. to pewnie aktywacja/dezaktywacja czujników ruchu w kabinie np. jak zostawisz dziecko w samochodzie i zamkniesz drzwi żeby się nie włączył alarm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. to pewnie aktywacja/dezaktywacja czujników ruchu w kabinie np. jak zostawisz dziecko w samochodzie i zamkniesz drzwi żeby się nie włączył alarm.

Dokładnie drugi wyłącza czujki od alarmu a pierwszy jak sam sobie odpowiedziałeś wyłącza czujnik przechyłu auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i prawie wszystko jasne, dzięki ale

żeby czujniki były aktywne to diody powinny się świecić na czerwono czy nie?

Co do ryglowania to mnie się to zawsze kojarzyło jako funkcją alarmu ale pewnie masz rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i prawie wszystko jasne, dzięki ale

żeby czujniki były aktywne to diody powinny się świecić na czerwono czy nie?

Co do ryglowania to mnie się to zawsze kojarzyło jako funkcją alarmu ale pewnie masz rację

Jeżeli naciśniesz przycisk i zaświeci się on na czerwono (dioda na nim) to jak zamkniesz auto z pilota czujniki wewnętrzne nie będą działać ale to nie jest na stałe tzn czujki musisz wyłączać za każdym razem przed zamknięciem auta jeżeli nie chcesz żeby działały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...