Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam prosbę o analizę logów. Pojawiły mi się następujące błedy:

65535 - Internal Control Module Memory Error

37-10 - Faulty - Intermittent

00575 - Intake Manifold Pressure

17-10 - Control Difference - Intermittent

00550 - Start of Injection Regulation

17-10 - Control Difference - Intermittent

00553 - Mass Air Flow Sensor (G70)

31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent

Objawia się to przerywaną pracą silnika po przekroczeniu ok 2500 obr/min i silnik nie kręci się wyżej jak 3200 obr/min. Objaw jest taki jakby odcinał się dopływa paliwa :( Filtr paliwa MANN wymieniony jakis miesiąc temu..Przeanalizowałem problemu opisane na forum i podejrzewam zapieczone kierownice, które już wczesniej czasem dawały o sobie znać jednak nie było takich drastycznych objawów jak od wczoraj, stąd moje logi żeby trafnie zlokalizować przyczynę.

Statyczne:

00statyczne.jpg

01stat.jpg

03stat.jpg

04stat.jpg

011statn.jpg

013stat.jpg

Za każdą pomoc oczywiscie z góry dziękuję.

Opublikowano

Z tych logów to nic nie można wywnioskować zrób DYNAMICZNE , skoro auto nie chce się kręcić powyżej 2,500 to dlaczego robisz statyczne

Opublikowano
  • Autor

Ze względu na warunki dzis udało mi sie zrobic tylko 2 dynamiczne

03dynam.jpg

08dynam.jpg

Opublikowano

011 dynamiczne poprosze zeby ocenic kierownice. Zrob jeszcze pozostale logi BS

Opublikowano

potrzebne są tez 004 dynamiczne...

Opublikowano
  • Autor

Oto po kolejnej próbie udało się stworzyć 004 i 011 dynamiczne

77197635.jpg

011qy.jpg

Opublikowano

chyba za duzo razy przewaliles pliki csvconv.exe :confused4:

Opublikowano

Kuleje regulacja dynamicznego kata wtrysku.

Do sprawdzenia

- czy nie ma powietrza w paliwie

- zawór N108- zatarty\uszkodzony

- moze swirowac tez wtrysk sterujacy(mniej prawdopodobne)

Opublikowano
  • Autor

I jeszcze statyczne, chyba brakujące

000 BS

000bs.jpg

07stat.jpg

[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 11:01:06_________________________________________________A co to za zawór N108 i gdzie on ewentualnie się znajduje??[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 11:03:18_________________________________________________Czy dynamiczny kąt wtrysku jest jakoś regulowany?? czy ustawiany automatycznie??[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 11:04:30_________________________________________________Powtarzają mi się takie błędy jak auto traci moc i nie kręci się więcej niż 3tys (do których defakto od 2200 dochodzi z wielkim bólem)

65535 - Internal Control Module Memory Error

37-00 - Faulty

00550 - Start of Injection Regulation

17-00 - Control Difference

Może jakiś pomysł ktoś ma?? ECU świruje??

[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 11:09:33_________________________________________________Dodam jeszcze że jak zaczyna przerywać i się dusić od razu strasznie kopci na siwo-niebiesko czego nie ma w momencie normalnej jazdy :(

[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 11:12:55_________________________________________________Dziś auto całkowicie rzuciło palenie i podejrzenie pada na ECU. Mam w związku z tym prośbę wielką do kolegów z okolic pomiędzy Bełchatowem a Częstochową. Jakby ktoś miał czas i chęć kilkuminutowej pomocy w biedzie w celu przełożenia ECU żeby potwierdzić moje podejrzenia. Niestety jestem na urlopie i mam prawie zerowy dostęp do netu:(

Jeśli ktoś byłby na tyle dobry i miał chęć pomóc bardzo proszę o kontakt telefoniczny 0501 345 291 lub 0 517 467 620

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.