Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Windows Vista-zawiesza się,ładuje tylko w trybie "safe mode"-przyczyny?


Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie-normalnie sytemu nie "załaduje",tylko w trybie "safe mode",wcześniej miałem problemy z uruchomieniem komputera,a teraz już w ogóle nie można go uruchomić normalnie,prócz "safe mode"

próbowałem powrócić do "ostatnich znanych dobrych konfiguracji",ale to nie skutkuje :confused4:

tylko "safe mode"-jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w msconfig co sie ładuje z systemem , może będzie coś podejrzanego to to wyłącz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie-normalnie sytemu nie "załaduje",tylko w trybie "safe mode",wcześniej miałem problemy z uruchomieniem komputera,a teraz już w ogóle nie można go uruchomić normalnie,prócz "safe mode"

próbowałem powrócić do "ostatnich znanych dobrych konfiguracji",ale to nie skutkuje :confused4:

tylko "safe mode"-jakieś sugestie?

W menu start->uruchom->wpis msconfig W zakładce Rozruch, zaznacz "Informacje o rozruchu systemu operacyjnego". Teraz przy następnym uruchamianiu zobaczysz co się uruchamia po kolei. Co sie najdluzej uruchamialo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w msconfig co sie ładuje z systemem , może będzie coś podejrzanego to to wyłącz .

odłączyłem to,co uznałem,za niepotrzebne,lub podejrzane-dalej to samo

W menu start->uruchom->wpis msconfig W zakładce Rozruch, zaznacz "Informacje o rozruchu systemu operacyjnego". Teraz przy następnym uruchamianiu zobaczysz co się uruchamia po kolei. Co sie najdluzej uruchamialo?

dalej to samo,nawet nie pokazuje,co sie uruchamia...[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 01:06_________________________________________________zrobie format dysku-zobaczymy,czy pomoże[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 22:33_________________________________________________po formacie-wszystko hula-musiał być jakiś sk***ysyn i blokował...już po nim... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...