Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem z centralnym zamkiem + kontrolki


o8yw4t3l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj zająłem się wymianą centralnego z alarmem wszystko działało ale problem pokazał się gdy wyjąłem kluczyk ze stacyjki i odziwo kontrolki nie gasną a z drugiej strony kiedy nie mogą zgasnąć jak wyjmę i odpalę autko to nie mogę go zgasić ruszam całą wiązką przewodami i na razy raz zgasną a przeważnie nie prośba wielka o pomoc bo mi nawet szybciej aku rozładowuje. :notworthy:

I jeśli było by możliwe czy te fotostory są prawidłowe co do podłączenia bo z niektórymi się nie zgadzam!!

http://www3.speedyshare.com/files/21151080/download/Alarm-AUDI%20A4.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zerknę na tę kostkę dzięki chudineze mam nadzieje że problem zniknie.

Niestety kostka jest cała a problem leży po stronie kierowcy a dokładnie pod bezpiecznikami w kostkach poruszając kablami zapala mi się stacyjka jakbym przekręcił kluczykiem. trochę tego tam jest a zieleń zemnie niemała z elektryki :confused4: [br]Dopisany: 26 Luty 2010, 21:43_________________________________________________no i tak jak myślałem kostka sprawna problem zlokalizowany otuż w kostce nr 2 biegnie czarny przewód łączący się z kostką zieloną nr 12 lub 13 poruszałem nim i bez użycia kluczyka zaświecają nam się kontrolki jak po przekręceniu zapłonu a gdy maszynka chodziła to problemem było jej zgaszenie! przewód uciąłem i jest ok tylko od czego on mógł być wszystko niby działa!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...