Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Felgi


wektor2121

Rekomendowane odpowiedzi

podepne sie pod temat...bo jest podobny...Panowie jak myslicie czy wieksza felga to wiekszy przeswit karoserii od podloza i pomiedzy kolem a nadkolem??

zależy od opon, ale przy typowych auto będzie stało trochę wyżej a prześwit miedzy kołem a nadkolem będzie mniejszy :cool1:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 23:41_________________________________________________im większa felga *

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zaraz wrzuce przeliczenie :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 00:11_________________________________________________c8e6035a5275d107.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur już Ci pisaliśmy przecież :) Żeby to lepiej zobrazować poszukałem fotek B6 na dużych kołach i standardowym zawieszeniu:

stockbok.jpg

19stock.jpg

Widzisz jak wysoko stoją? Jak duży mają prześwit między oponą a nadkolem? Uwierz mi, że na żywo rzuca się to w oczy jeszcze bardziej. Tu nie chodzi o to, żeby auto szorowało brzuchem po asfalcie, tu chodzi o to, żeby zmniejszyć prześwit między kołem a błotnikiem. Oczywiście przy obniżaniu obie wartości się zmniejszają, zarówno prześwit między kołem a błotnikiem jak i ten między podwoziem a asfaltem. Ale to, co w największym stopniu powoduje że takie auto wygląda kiepsko, to właśnie zbyt duża odległość między szczytem opony a krawędzią błotnika.

18stock.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...