Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Jakość wałka rozrządu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie co sądzicie na temat twardości wałka rozrządu? W mojej AVF 2004 1.9 130 km olej Castrol EDGE-- wywaliło 3 szklanki oraz wałek do wymiany przy przebiegu 155 tys. bezawaryjność audi to mit.

Opublikowano

Mitem może też być 155 tysięczny przebieg :naughty:

Opublikowano
  • Autor

przebieg jest ok, auta mają przebieg 300-400 tys i jest ok

Opublikowano

szukaj przyczyny w oleju ... :wink4:

Opublikowano

Mitem może też być 155 tysięczny przebieg :naughty:

zgadza sie 155 to było ale w 2003roku :naughty:

BTW. Olej najlepiej lać sprawdzony i dobrej jakości :wink4:

Opublikowano

Mitem może też być 155 tysięczny przebieg :naughty:

zgadza sie 155 to było ale w 2003roku :naughty:

BTW. Olej najlepiej lać sprawdzony i dobrej jakości :wink4:

Jesteście jasnowidzami ????

Opublikowano

Mitem może też być 155 tysięczny przebieg :naughty:

zgadza sie 155 to było ale w 2003roku :naughty:

BTW. Olej najlepiej lać sprawdzony i dobrej jakości :wink4:

Jesteście jasnowidzami ????

skądże,realistami :wink4:
Opublikowano

zgadza sie 155 to było ale w 2003roku :naughty:

ta, w aucie z 2004 :kox:

...problem ze smarowaniem

Opublikowano

zgadza sie 155 to było ale w 2003roku :naughty:

ta, w aucie z 2004 :kox:

...problem ze smarowaniem

no popatrz a ja patrzyłem na jego profil w którym jest 2001 :kox::naughty:
Opublikowano

tu nie chodzi o problem twardości wałka bo nawet tytanowy by sie zajechał jak nie ma smarowania

... pierwszy raz słysze o wywalonym wałku w 1.9 :mysli:[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 13:06_________________________________________________BTW. Castrol :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale zaczynacie marudzić jak .......... :wink4:

Opublikowano

... pierwszy raz słysze o wywalonym wałku w 1.9 :mysli:

to akurat nic nadzwyczajnego w PD-kach ... kiepski olej/nieterminowa wymiana i walek na smietnik ...

w PD-kach wałki sa bardzo mocno obciazone, a stosowanie kiepskiego oleum w polaczeniu z rzadka wymiana [Long Life] powoduje ze krzywki wycieraja sie jak skarpety na pietach ...

Opublikowano
  • Autor

Castrol EDGE zły olej ???

Opublikowano

Castrol EDGE zły olej ???

może jest dobry ale chodzi czy oryginał :wink4:
Opublikowano

Castrol EDGE zły olej ???

a znasz historię auta ?

Opublikowano
  • Autor

tyle co z książki ser. i od znajomego co sprowadzał go z F

Opublikowano

ciekawe na jakim oleju jeździło wcześniej :cool1:

Opublikowano

przeciez w tym silniku przebieg mozna sprawdzic VAGiem,.

a co do castrola to sam byłem z niego niezadowolony,.,

Jeżeli autko wczesniej smigało na Longlife i na dodatek ktos nie wymieniał na czas to moze byc przyczyna, sam tak miałem, tyle ze inny silnik,.

pozdro

Opublikowano
  • Autor

z tego co wiem na dzień dzisiejszy to przebieg zapisany jest w 3-4 miejscach: sterownik lampy (reflektora), w zegarach reszty nie pamiętam sprawdzaliśmy przed zakupem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.