Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Kto mi powie co to za czujnik?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam moja A4 ma taki oto czujnik w prawym dolnym rogu przedniej szyby:

http://www.postimage.org/image.php?v=Pqb9Uur

http://www.postimage.org/image.php?v=gxqXgAJ

http://www.postimage.org/image.php?v=gxqXqzi

http://www.postimage.org/image.php?v=aV45KA

(Przepraszam za kiepską jakość zdjęć. Robione telefonem komórkowym.)

W poniedziałek mam wymieniać szybę przednią i zastanawiam się od czego ten czujnik może być. Proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam Radek

Opublikowano

wez zdejmij boczna zaslepke deski i sprawdz gdzie idzie kagel od tego "cos " :mysli: moze to glosniczek wysokotonowy tzw. sykacz

Opublikowano
  • Autor

Od dołu jest na tym 'czymś' napisane Bosch. Jeśli może to w czymś pomóc...

Nie widać tego na zdjęciach

Opublikowano

a nie jest to przypadkiem antena GSM ? :mysli:

Opublikowano

Też mam to samo po tej samej stronie tyle,że na górze.

Opublikowano
  • Autor

Wydaje mi się że nie jest to antena GSM ponieważ w moim samochodzie nie ma możliwości (stacji) na telefon komórkowy...

Opublikowano

Wydaje mi się że nie jest to antena GSM ponieważ w moim samochodzie nie ma możliwości (stacji) na telefon komórkowy...

no ale moze był i został zdemontowany :gwizdanie:

tak jak pisał wrclaguna , zdejmij zaślepke i spróbuj dojsc gdzie idzie kabel :cool1:

Opublikowano

moze dorezany czujnik zmierzchu tylko ze raczej bylby po stronie kierowcy a nie pasazera

Opublikowano

jak na czujnik zmierzchu to trochę mało dyskretny :)

Opublikowano

Ja też mam ten czujnik na 2-im zdjęciu.

Wrzucam też tem mikrofonik(zdj.1)To czujnik temp.klimy czy od zestawu głośn.?

2cd78a8dad29910dmed.jpg

3d5f252c08c6edb0med.jpg

Opublikowano

No napewno nie czujnik temp klimy.

Ja miałem takie cosik w A6 i był to mikrofon od zestawu głośno mówiącego i też miałem go przy lampce podsufitowej.

Opublikowano

No napewno nie czujnik temp klimy.

Ja miałem takie cosik w A6 i był to mikrofon od zestawu głośno mówiącego i też miałem go przy lampce podsufitowej.

Próbowałem już nokią i sony eric.i nie mogły wykryć blootacza

Opublikowano

No tak ale do tego miałem jeszcze taki mały pierdolnik z wyświetlaczem i z przyciskami odbierania i odkładania telefonu oraz pokrętłem do regulowania głośności. Jak ktoś dzwonił to radio sie ściszało, po odebraniu wszystko było słychać w głosnikach :)

Opublikowano

gdzie miałeś ten pier...lnik?[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 18:33_________________________________________________

Ja też mam ten czujnik na 2-im zdjęciu.

Wrzucam też tem mikrofonik(zdj.1)To czujnik temp.klimy czy od zestawu głośn.?

2cd78a8dad29910dmed.jpg

3d5f252c08c6edb0med.jpg

Ktoś wie od czego to?

Temat stanął...

Opublikowano

Tak jak napisał Pawlo 2004. To jest mikrofon do zestawu głośnomówiącego. Tylko może reszty osprzętu nie ma, bo ktoś zdemontował :wallbash:.

Opublikowano
  • Autor

A czy ktoś już może sprawdzał od czego ten czujnik?

Opublikowano

Wydaje mi się, że może to być czujnik deszczu...

Masz jakieś numery na tym czujniku??

Opublikowano

czesc wam jest antena i mikrofon do zestawu glosno mowiacego,ktos przed waszym wladaniem musial wyproc baze do telefonu.

Opublikowano

a może Helmutki coś tam wstawili żebyśmy mieli teraz zagadkę na forum?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

juz gdzies na forum zetknąłem sie z takim "czujnikiem" na szybie tylko ze w prawym górnym rogu. To jest antena Gsm, na innym poscie jest podane ze to od zestawu głośnomówiącego Nokia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.