-
Nowe zamienniki czy używane regenerowane
A poleci ktos jakis serwis fajny w Warszawie co regeneruje? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wyłamana część fotela
Ok dzieki za info, temat mozna zamknac jako duplikat tamtego:) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Fotel kierowcy - do czego służy ta część?
Wow, dzieki wielkie za info, tez mi sie wydawalo ze ten pret jest powiazany z jakas regulacja. Rozumiem ze skoro zwykle mam siedzenie maxymalnie opuszczone to nie musze sie nim przejmowac? Da sie ten element jakos dospawac by mozna bylo napiac ten pret? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wyłamana część fotela
Spoko, daj znać potem co i jak
-
Wyłamana część fotela
Ale z tego co patrzylem to tam jeszcze jakis metalowy element odpadl i myslalem ze sam sobie z tym nie poradze. Musze zdemontowac caly fotel czy moge to zrobic jakos latwiej? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wyłamana część fotela
Witam, Ostatnio zauważyłem ze w fotelu kierowcy na dole przy zapięciu do pasów wyłamała się taka część metalowa (widoczna na zdjęciu poniżej zapięcia). Czy można to łatwo naprawić? Nikt nic? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Nikt nie wie czy to oznacza nowy fotel, do czego jest ta dźwignia, która się urwała? ?
-
Zamiennik kompresora
Ten NRF to jakiś zamiennik czy porównywalny z oryginałem? Wiadomo co szło na pierwszy montaż? Jak nie mam ETKI akurat to jestem w stanie sprawdzić dokładny model/kod tej sprężarki?
-
Zamiennik kompresora
Panowie, możecie polecić jakiś warsztat, miejsce gdzie mogę kupić w dobrej cenie regrenerowany kompresor (najlepiej w okolicach Warszawy) ? Na Allegro są kompresory NRF w okolicach 950zł, mi w serwisie w Wa-wie proponowali 650zł netto za zregenerowany ale nie mam pewności czy ten serwis jest godny zaufania (Euro-klima, Wa-wa).
-
Czy alusy 8J ET43 będą pasowały do moje A4
Zerknij tutaj: http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/dystanse-18x8j-et43-259206/ http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/18-problem-oponkami-257874/
-
Felgi 18'' do b7 potrzebne porady
Panowie, wlasnie mialem okazje przejechac sie na 18 z minimalnie sztywniejszym zawieszeniem. W porownaniu do moich 16 i 1BE to byl sztywniejszy, mial mniejsza tendencje do slizgania no i troche bardziej bylo czuc na poprzecznych nierownosciach. Generalnie spodobalo mi sie! Dzieki @ucinak! PS. Wiem, że do Audi B6 domyślnie są 8x18 ET43 235/40 a czy nadają się również 7.5x18 ET56 225/40 ? Opony nie będą wyglądały jak buły (bo z wyliczeń wychodzi, że będą tylko 6mm głębiej). Z drugiej strony przynajmniej żona ich nie zarysuje Wysłane z Tapatalk
-
Felgi 18'' do b7 potrzebne porady
Witam! Sam zachorowałem na 18", też mam 1BE i zastanawiam się nad 225/40R18. Z tego co się zorientowałem to oryginalne felgi 18" mają ET na poziomie 40-43. Boję się tylko przejścia z "komfortowych" 16 na 18... ale ten wygląd
-
[B6 AWA] 18 225X45 ET 30
Mam 1BE ale zachorowałem na 18" felgi i chyba nie wyleczę się, no chyba, że będę miał okazję przejechać się na zawieszeniu 1BE (sportowym) z felgami 18" i będzie słabo.
-
[B6 AWA] 18 225X45 ET 30
Panowie, Jak mogę sprawdzić czy dane opony nie będą obcierały o nadkole? Chodzi mi mianowicie o 225/45 R18. Wiem, że standardowo powinny być 225/40 R18 ale te opony ponoć były zamontowane kiedyś w A4 B6 na feldze 8J x 18. Nie będą one delikatnie bardziej komfortowe? Teraz mam 16" (205/55) i się trochę obawiam przejścia na 18" (225/40). Czy ktoś z was jeździ na zawieszeniu 1BE z oponami 225/45 R18 ?
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Definitywnie koncze przygode z ledami na ostatnich (kilka postow wyzej). Nie wiem czy to od wysokiej temperatury ale padl mi najpierw jeden a potem drugi. Poki co zamontowalem Osram Long Life i ledom mowie stanowczo nie. PS. Bede je reklamowal w tej firmie co wyslales linki: xenony-waw-pl - bo tam wlasnie kupilem te H6W Wysłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 4
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Swiatlo jest mocne ale punktowe wiec nie. Niestety z trwaloscia jest slabo. Ma ktos z forumowiczow zamontowane jakies H6W godne polecenia? Slyszalem ze mozna sprobowac zamontowac H5W ale ona maja troche inne mocowanie...??? Wysłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 4