Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cieszkop

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. A poleci ktos jakis serwis fajny w Warszawie co regeneruje? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Ok dzieki za info, temat mozna zamknac jako duplikat tamtego:) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Wow, dzieki wielkie za info, tez mi sie wydawalo ze ten pret jest powiazany z jakas regulacja. Rozumiem ze skoro zwykle mam siedzenie maxymalnie opuszczone to nie musze sie nim przejmowac? Da sie ten element jakos dospawac by mozna bylo napiac ten pret? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Spoko, daj znać potem co i jak
  5. Ale z tego co patrzylem to tam jeszcze jakis metalowy element odpadl i myslalem ze sam sobie z tym nie poradze. Musze zdemontowac caly fotel czy moge to zrobic jakos latwiej? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Witam, Ostatnio zauważyłem ze w fotelu kierowcy na dole przy zapięciu do pasów wyłamała się taka część metalowa (widoczna na zdjęciu poniżej zapięcia). Czy można to łatwo naprawić? Nikt nic? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Nikt nie wie czy to oznacza nowy fotel, do czego jest ta dźwignia, która się urwała? ?
  7. Ten NRF to jakiś zamiennik czy porównywalny z oryginałem? Wiadomo co szło na pierwszy montaż? Jak nie mam ETKI akurat to jestem w stanie sprawdzić dokładny model/kod tej sprężarki?
  8. Panowie, możecie polecić jakiś warsztat, miejsce gdzie mogę kupić w dobrej cenie regrenerowany kompresor (najlepiej w okolicach Warszawy) ? Na Allegro są kompresory NRF w okolicach 950zł, mi w serwisie w Wa-wie proponowali 650zł netto za zregenerowany ale nie mam pewności czy ten serwis jest godny zaufania (Euro-klima, Wa-wa).
  9. Zerknij tutaj: http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/dystanse-18x8j-et43-259206/ http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/18-problem-oponkami-257874/
  10. Panowie, wlasnie mialem okazje przejechac sie na 18 z minimalnie sztywniejszym zawieszeniem. W porownaniu do moich 16 i 1BE to byl sztywniejszy, mial mniejsza tendencje do slizgania no i troche bardziej bylo czuc na poprzecznych nierownosciach. Generalnie spodobalo mi sie! Dzieki @ucinak! PS. Wiem, że do Audi B6 domyślnie są 8x18 ET43 235/40 a czy nadają się również 7.5x18 ET56 225/40 ? Opony nie będą wyglądały jak buły (bo z wyliczeń wychodzi, że będą tylko 6mm głębiej). Z drugiej strony przynajmniej żona ich nie zarysuje Wysłane z Tapatalk
  11. Witam! Sam zachorowałem na 18", też mam 1BE i zastanawiam się nad 225/40R18. Z tego co się zorientowałem to oryginalne felgi 18" mają ET na poziomie 40-43. Boję się tylko przejścia z "komfortowych" 16 na 18... ale ten wygląd
  12. Mam 1BE ale zachorowałem na 18" felgi i chyba nie wyleczę się, no chyba, że będę miał okazję przejechać się na zawieszeniu 1BE (sportowym) z felgami 18" i będzie słabo.
  13. Panowie, Jak mogę sprawdzić czy dane opony nie będą obcierały o nadkole? Chodzi mi mianowicie o 225/45 R18. Wiem, że standardowo powinny być 225/40 R18 ale te opony ponoć były zamontowane kiedyś w A4 B6 na feldze 8J x 18. Nie będą one delikatnie bardziej komfortowe? Teraz mam 16" (205/55) i się trochę obawiam przejścia na 18" (225/40). Czy ktoś z was jeździ na zawieszeniu 1BE z oponami 225/45 R18 ?
  14. Definitywnie koncze przygode z ledami na ostatnich (kilka postow wyzej). Nie wiem czy to od wysokiej temperatury ale padl mi najpierw jeden a potem drugi. Poki co zamontowalem Osram Long Life i ledom mowie stanowczo nie. PS. Bede je reklamowal w tej firmie co wyslales linki: xenony-waw-pl - bo tam wlasnie kupilem te H6W Wysłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 4
  15. Swiatlo jest mocne ale punktowe wiec nie. Niestety z trwaloscia jest slabo. Ma ktos z forumowiczow zamontowane jakies H6W godne polecenia? Slyszalem ze mozna sprobowac zamontowac H5W ale ona maja troche inne mocowanie...??? Wysłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.