Treść opublikowana przez olorob2
-
[ALL B5] Jak zdemontowac popielniczke z przodu?
Bardzo ci dziekuje kolego. W weekend zabiore sie za to. pozdrawiam
-
[ALL B5] Jak zdemontowac popielniczke z przodu?
Witam mam maly problem jak zdemontowac popielniczke z przodu,srodek po lifcie. Niewiem czy wyciagac kliomatronik, radio i dalej rozkrecac czy jest na to sposob. Dzieki z gory pozdrawiam
-
[ALL B5] Listwy dolne z allegro zamienniki ala RS :)
Panowie nic nie sa wieksze od orginalow trylko sugerujecie sie zdjecie.a to blad bo tu sa tylko listwy drzwiowe od S4 a na blotniku i na tylnej czesci progu tez jest orginalna ale od zwyklej A4. Tak ja mialem zrobione listwy z Allegro,tylko trzeba je troche dopiescic i sa jak orginalne i nic nie trzeba wiecej robic i nikt nawet nie powie ci ze sa to podrobki.
-
[ALL B5] Listwy dolne z allegro zamienniki ala RS :)
wystarczy zaopatrzyc sie w silikon szklarski i po klopocie nasmarowac i dobrze docisnac i chwile przytzymac i trzymaja ze juz ich nie oderwiesz chyba ze odetniesz nozem,ja posiadam je juz ponad rok i bez zadnych problemow...
-
Zostalem szczesliwym posiadaczem BMW X5
I to zdecydowanie tak lepszy bo przymiezalem sie do Q7 z 3 litrowym D,i sobie odpuscilem bo to nie jedzie wcale i wiadomo kazdy mysli o komforcie i jakiejs tam ekonomi(choc tej kategori nie powinno sie mowic o spalaniu takiego auta) ale pali jak smok duzo ,dobre jest dopiero 4.2 d---ale to juz cena narazie jest zaporowa jak dlamnie.
-
Zostalem szczesliwym posiadaczem BMW X5
co za malo zwinne przesada ladnie sie zbiera fakt z zawracaniem ma duzy promien ale jaki suv go nie ma takiego duzego.Ja mam juz moc podniesiona do 250 koni i teraz jest spoko ale przed chipem to bylo czuc ta mase auta Do porownania to jest BMW jest najlepszym i najbardziej oszczednym autem w klasie tych aut od Q7 i Tuarega i ML no i Jeepa Grandcheroki wygrywa ze wszystkimi w swej klasie . I nie dziw ze ten motor by przez 4 lata silnikiem roku wiadomo za co. Dzieki za komety i opinie.
-
Zostalem szczesliwym posiadaczem BMW X5
przekladki nie bedzie bo ja tu narazie mieszkam pracuje dzieci chodza do szkoly
-
Galeria członków A4-Klub.pl Kujawsko-pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie to jest moj nowy nabytek. http://www.a4-klub.pl/smf/zostalem_szesliwym_posiadaczem_bmw_x5-t141802.0.html- Zostalem szczesliwym posiadaczem BMW X5
Po 3 miesiacach poszukiwan zostalem szczesliwym posiadaczem wspanialego jak dlamnie auta jakim jest BMW X5 3.0 d 218km w Pakiecie Sport Plus. z roku 2005 z przebiegiem zaledwie 65k mil.Z wyposazenia to ma wszystko lepiej sie spytac czego nie ma niz co ma. A to kilka fotek nie wiem jak sie wstawia fotki by byly widoczne na forum.Ale sa widoczne. Czekam na wasze opinie i kometarze.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
czesc wam podajcie mi linka do gieldy kuj-pom tu na forum nie moge znalesc- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich wrescie ktos sie odwazyl zajac glos w slusznej sprawie nie chodzi tu o wiek i staz w klubie tylko o to by to robic z glowa i dbac o organizacje.A tu co jakis plan ktos wystawi to juz zaraz jest duszony w zarodku lub nie dochodzi do realizacjii.a bo to sie nie oplaca a to zrobimy prezenty takie a nie inne i to wszystko to sprowadza sie do punktu wyjscia. Choc nie jezdze na spoty bo nie ma takiej mozliwosci ale sledze codziennie co tu jest pisane. I widze ze majki pojawia sie bardzo zadko na forum ale zaraz chce cos komus udowadniac scigac sie z 100 konnymi autami ITP. I chce cos im udowadniac i wozi sie jak by to forum stwozyl i nazywa mlodych ludzi dzieciakami czy mlodzieza ktora jezdzi na gnojuwce co TO!!!!!!!!!!!. Kazdy jezdzi tym co sobie kupil lub lubi lub na co go bylo stac WSZYSTKO PS. Majki pomysl dwa razy zanim cos palniesz postaw sie na kresce z 2.0 TFSI to zobaczysz wtedy siwy dym..- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzieki bardzo- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam panowie kto sie spodziewa lub ma male dziecko mam super OKAZJE towar za dos rozsadne pieniadze i najwyzszej jakosci.PHILIPS AVENT produkt jest to torba z wyposazeniem kompletna 7 butelek 3 to 260ml. 4 butelki to 150 ml.Torba zawiera jeszcze 2 smoczki Avent 2 termo izolatory do butelek na podroz( super sprawa na wypad nad wode lub dluzsza podroz autem na mleko lub herbatke dla dziecka). I okola 50 szt szamponow i kremow dla dziecka wszystko renomowanej firmy AVENT I to wszystko zapakowane w bardzo Elegancka specjalna torbe tez produkt AVENTU na roznego rodzaju podroze i wycieczki bardzo pzydatna z wieloma specjalnymi przegrotkami na butelki i pieluszki czyste i te zuzyte.Dla zainteresowanych prosze o kontakt na GG lub bezposrednio na forum o odp. Cena jaka chcialbym dostac 150 zl.i odbior osobisty mieszkam w Labiszynie kolo Bydgoszczy,jest to polowa ceny sklepowej gdyz jedna butelka AVENTU w sklepie czy markecie to koszt od 19 zl do 28zl a nie licze juz torby i termo izolatorow. Jak mi ktos poda link do stronki aukcje kuj-pom i wytlumaczy jak wstawic zdjecie bezposrednio na strone to to uczynie tak to fotke przesle na maila. czekam na PW lub GG na powazne propozycje. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9b024e227669aca0.html A to przykladowy link do strony gdzie sa spzedawane takie i podobne produkty i jaka cena. http://www.allegro.pl/item1021070374_avent_zestaw_businesswoman_laktator_20_czesci.html- [ALL B5] Niewiadoma wtyczka/kabel
a konczy sie po lewej stronie w bagazniku tam gdzie jest schowek w sedamie- [ALL B5] Niewiadoma wtyczka/kabel
Jest to przewod od anteny od stacjii dokujacej telefonu komorkowego.- [B5 AFN] Alarm włącza sie podczas postoju niepotrzebnie
umnie to tylko wyla syrena a migacze sie nie swiecily a normalnie jak sprawdzalem alarm czy dziala to wszystko bylo i syrena i migacze,a jak zaczol wariowac to tylko syrena Mialem taki blad------ 01176 76-00 Terminal 30 Missing- [B5 AFN] Alarm włącza sie podczas postoju niepotrzebnie
prosty sposob odczep kabeli zasilajace syrene,i bedzie cisza- [ALL B6] Pomocy! Wyskakujący esp i abs
a masz kabelek to wejdz na strone rosstech i tam masz wszystko http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_(8D)_Brake_Electronics_(Bosch_5.3_ABS/EDS/ASR) tu masz przykladowy link- [ALL B6] Pomocy! Wyskakujący esp i abs
Musisz zakodowac nowy sterownik do ECU abs-u to pierwszy blad tasma to drugi blad- [B5 AFN] Alarm włącza sie podczas postoju niepotrzebnie
Mam to samo i bez powodu wyje mi syrena ale bez migaczy tylko dzwiek i po chwili przestaj i znowy po jakims tam czasie sie wlancza bledu nie idzie usunac BLAD----01134- [B5 APS] Co to za błąd i jak go zdiagnozować
Po zamknięciu auta włącza mi sie alarm ale dopiero po jakims tam czasie i sie to powtarza.Ale gdy otworze auto i je zamkne spowrotem alarm sie wylancza,ale jest tylko dzwiekowy bez migaczy(a normalnie sa dzwiekowy i swietlny migaczy) Mam blad 01176 76-00 Terminal 30 Missing Nie wiem co to moze byc bo gdy wykasuje blad on sie pojawia spowrotem,i spac nie daje mi i sasiada. Prosze o pomoc jak sie z tym uporac.- Czy to komuś od nas rozwalili auto?
Bravo Bravo---- ja nie wiem skad bieze sie takie rozumowanie Szogun0.I kto go zrobil VIPEM,chyba ma znajomych w Vtechu..- Czy to komuś od nas rozwalili auto?
Szogun0 jestem ciekaw jak by to byla twoja fura i twa kasa.To chyba ty ---Pierdzielisz bez sensu pomysl i zas pisz.Normalnie facet przezyl tralme z autem i V-techem.Normalnie umyli rece .Obejz sobie program i zas pisz.Jak niewiem kto to byl czy rzecznik V-techu czy jakis z szefow ale byl smieszny i umyli rece od calej sprawy. A niby taka pazadna firma.- [B6 AVF] Mój nowy/stary nabytek Quattro na dopingu.
Super furka juz ci zazdroszcza i ostrza zeby by ci jakiegos komenta tu wrzucic..... Powodzenia w dalszych modach .Szerokosci Przyczepnosci i Bezawaryjnosci... - Meetingi Kujawsko-Pomorskie