Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Granatowy Muł (czarny bixenon na sprzedaż)


Milczar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przyszła pora żeby pokazać i mój listopadowy zakup :) Niestety jedyne zdjęcia jakie posiadam to jeszcze sprzed zakupu. Jak tylko aura ulegnie poprawie to wybiorę się na jakąś sesję :)

Auto ściągnięte z Belgi więc posiada parę drobnych wgniotek parkingowych oraz kilka odprysków na szybie przedniej. O dziwo mam w rodzinie Toyote Corolle Verso też z Belgi (z innego źródła) i posiada dokładnie takie same wady więc to u nich chyba normalne. Silnik chodzi ładnie, pali bez problemów. Odzywa się trochę zawieszenie z tyłu jak skręcam ale z tym sobie poradzę :)

Jak na razie to seria bez udziwnień po pierwszym lifcie:

Zakup: Listopad 2009

Rok: 1998

Silnik: 1.9 TDI 90KM AHU ;(

Przelot: standardowe 180kkm :kox:

Wyposażenie:

- climatronic

- elektryka szyb przód

- elektryka luster (bez podgrzewania)

- 4x alu ori Audi 15"

- mała nawigacja

- oświetlenie drzwi + nóg kierowcy i pasażera

- pełny FIS + wskaźnik temp. oleju i voltomierz

- centralny zamek z modułem komfortu

- składane oparcie kanapy

Brak:

- zapas na alu (według rozpiski w bagażniku powinien być)

- ori radia

- podstawki pod kubek/puszkę

- podłokietnika

Zmiany:

- lepa klubowa na klapie + "złośnik"

- ori alu 15" + Dunlop Sp Winter Sport 3D 195/65/R15

- wyczyszczone odpływy pod aku :)

- licznik od anglika (w moim nie działał FIS), aktualny przelot na liczniku ponad 300k i taki zostanie bo jest bardziej prawdopodobny od tego co kupiłem

- radio Canva DVD 7" Pioneer DEH-5000UB :good:

- ramki pod tablice

- sub w podłodze bagażnika + wzmak Blaupunkt GTA 4 Special Mk II

- sterownik centralnego na pilota z domykaniem szyb

- ori xenon 4300k z eSki bixenon dzielony czarny

- 17" S3 na lato + gumy 235x45x17

- częściowe oświetlenie wnętrza LED

- lampy tył Depo Red-White

- nakładki na końcówki wydechu z kwasówki

- springi i amortyzatory MTS -40mm

- wtryski 0.216

Plany:

- rozrząd, filtry, płyny, olej, okładziny itp.

- alu + opony 17" na lato

- oczyszczenie klapy z oznaczeń modelu i silnika

- -40mm czeka na wiosne

- polerka

- jakieś delikatne audio (głośniki czekają, jeszcze tylko wzmak i kable)

- ori xenon z S4

- inne lampy tył (takie czerwono biało czerwone)

- białe kierunki boczne

- wywalenie kata

- program

- malowanie ramki grilla

- przeróbka na bixenon + malowanie wnętrza lamp na czarno

- zespolony xenon D2S Valeo - czeka na montaż zamiast bixów

- wtryski 0.216

Jak macie jeszcze jakieś propozycję to z przyjemnością poczytam :)

Before

c105414641.jpg

c105414642.jpg

c105414643.jpg

c105414645.jpg

c105414646.jpg

c105414648.jpg

Było ładne słońce to zrobiłem kilka podglądowych zdjęć jak auto wygląda aktualnie.

After:

img9859c.jpg

img9864z.jpg

img9866r.jpg

img9867a.jpg

Aktualnie:

img9873male.jpg

Czarne bixy dzielone NA SPRZEDAŻ

img0111ax.jpg

img0112ah.jpg

img0121ad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spać nie możesz ... :polew:

Fura fajna widziałem na żywo , mody na plus - ja bym drewno wywalił do lasu i będzie mniodzio :good::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu kierownica czarna??? :naughty: Mój tato ma A4 99r. i wnętrze ma niebieskie razem z kierownicą :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

A czemu kierownica czarna??? :naughty: Mój tato ma A4 99r. i wnętrze ma niebieskie razem z kierownicą :cool1:

też mam niebieskie wnętrze i czarną kiere :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, AK ? :decayed:

A i owszem, że AK :) Wcześniej była czerwona Centomania a teraz Audi ;) muszę tylko sobie jeszcze skołować konturowego białego złośnika bo cały żółty jest na CC a źle by wyglądał na tym kolorze audi :D Jak na razie wożę wielkiego 12cm złośnika magnesowego za tylną szybą co by było chociaż trochę widać ;P

A czemu kierownica czarna???

Nie mam zielonego pojęcia :) nie przeszkadza mi to w niczym a to czy była wymieniana czy nie to też dla mnie bez różnicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do drewnianych listew - można je "obkleić" całkeim nieźle wyglądającym pseudo-carbonem i będzie gitarra ;) Poza tym autko ok, niech sprawuje się bezawaryjnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czas na małą aktualizację :)

Z modów jakie udało się wykonać to usunięcie oznaczeń modelu i silnika z klapy, foto niestety nie ma. Na przyszły tydzień jestem umówiony na wymianę rozrządu, płynów, oleju, filtrów i zrobienie dokładnego przeglądu auta :)

Dziś jeszcze moja kobieta zrobiła mi małą niespodziewankę i tak zupełnie bez okazji dostałem od niej Audi A4 b5 1.8T :D A oto ona:

TU BYŁY ZDJĘCIA PREZENTU, MODELU w sakli 1:48 AUDI A4 b5 ale się zmyły z serwera :sesese:

Wiem wiem, tą półkę z bagażnika wywalę bo wygląda paskudnie :D Już nawet panna chciała ją urwać ale jej się nie udało.[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 21:29_________________________________________________Nowe mody w 1 poście :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wrzuciłem LEDy w postojówki i do wnętrza. W postojówkach zniknęły zupełnie, świecą takie 2 punkciki :tongue4: natomiast lampka w podsufitce :good: musiałem jedynie przelutować diody od lampek do czytania bo w diodach ma znaczenie polaryzacja :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto gadał że nic nie będzie przy paździochu robił :mysli::decayed: a teraz zenony, fele, -40mm :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciiii :D Plany się troszkę zmieniają :cool1: Chociaż Muł pewno dalej będzie przeznaczony na handel, graty się najwyżej potem rozprzeda :D Chyba, że wypali plan z innym dupowozem i wtedy ten będzie służył jako auto codzienne a tamten na dojazdy po bułki do sklepu ;P

Poza tym doszedłem do jedynego słusznego wniosku przy tym silniku, że skoro nie jedzie i nigdy jechać nie będzie to niech chociaż trochę wygląda :wink4:[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 22:02_________________________________________________Dziś na tył wpadły lampki Depo Red&White a garażu leżą jeszcze springi -40mm i czekają na amortyzatory i wiosnę :)[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 23:05_________________________________________________Nowe foty w pierwszym poście :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie tak kminiłem że to ty, tylko kolor jakiś ciemniejszy mi się wydawał i lampy z tyłu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebuję opinii specjalistów :gwizdanie: Robić ciemny przód czy nie robić ? Ramka grilla na czarno, wnętrza lamp też na czarno, kierunki ściemnione. Martwi mnie trochę odbłyśnik od długich i nie wiem właśnie co z nim zrobić, może pomalować górę i dół odbłyśnika a zostawić tylko boki ?

Małe VT

img9862projektvt.jpg[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 22:55_________________________________________________No i dziś Mułek zbliżył się do Matki Ziemi o całe 4cm za pomocą zestawu MTS (amortyzatory + sprężyny). Oprócz tego nowe tarczy, klocki i łożysku z tyłu, nowa piasta z łożyskiem z przodu, filtry, olej i płyny zmienione :good:

Miał jeszcze wylecieć katalizator ale za dużo dłubania miałby mechanik z wyciągnięciem i wspawaniem wewnątrz niego rurki. Ogarnę to jeszcze w najbliższym czasie jak znajdę w okolicy jakiegoś magika od wydechów.

img9873male.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda taki ciemny przód, ja pójdę trochę w twoim kierunku z tym, że zamierzam kupić ciemne soczewkowe lampy a grill zmienić na ten od S4 :) A jak spisują się amorki od MTS? Bo jeżeli dobrze patrze to cena nie jest jakaś zaporowa i też się nad nimi zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...