Jump to content
IGNORED

Odnosnie licznika Z FISem , dwie rzeczy :) Poradzcie

Mad_MAX
 Share

Recommended Posts

Heeeeejjaaaa :P

Panowie dwie sprawy :

1. Mam pelny FIS w licznikach i sprawa wyglada tak , ze podczas dnia kompletnie nic na nim nie widac, wiem ze jest czujnik swiatla i to chyba on powoduje sciemnianie sie fisa ..... ale czy az tak duzo ze prawie wogole nic nie widac?? Jak to mozna wylaczyc lub zdeaktywowac , zaslonic co by poprawilo sie wyswietlanie info w ciagu dnia??

2. Chcialem sobie zmienic licznik na ten po lifcie czyli chyba po 2001 roku, ma zamiast zegarka analogowego->cyfrowy i dodatkowo wyswietla info o otwartyc drzwiach/klapie .... moze cos jeszcze ale nie wiem :) Jakie stoja przede mna klopoty zwiazane z immo ?? bo chyba reszta to dokladnie to co u mnie tylko wpiac i bangla ??

Aha jeszcze jedno

3. Chcialem zamontowac sobie tempomat , i manetki z funkcja tempomatu juz zakupilem i co dalej?? Poradze sobie sam czy gdzies odstawic do jakiegos eletromechera ?? W serwisie za duzo krzycza :P

Czujnik działa na takiej zasadzie, że w dzień mocniej podświetla.

Info o otwartych drzwiach nie będzie poprawnie działało ze względu na metodę przesyłania sygnału.

Czujnik działa na takiej zasadzie, że w dzień mocniej podświetla.

Info o otwartych drzwiach nie będzie poprawnie działało ze względu na metodę przesyłania sygnału.

Czyli co u mnie jest cos skopcone skoro w dzien gasnie ??

Te liczniki mają wejście z każdych drzwi, trzeba to podłączyć i wyłączyć w adaptacji kanał 61 CAN komfortu.

Ale to jest odnosnie wyswietania na fisie otwartych drzwi???

Tak, ale sprzwdzę Ci na 100%.[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2007, 22:30 _________________________________________________ W szarej wtyczce licznika:

pin 8 czujnik drzwi pasarzera

pin 9 drzwi tylne prawe

pin 10 tylne lewe

niebieska :

pin 21 drzwi kierowcy

zielona :

pin 1 sygnał z wszystkich drzwi

Knał 61 w adaptacji licznika ustawić na 256 i na 100% sygnalizuje FIS otwarcie poszczególnych drzwi.

To wszystko dotyczy zegarów z białym podświetlaniem ( numer 8D0 920 xxx ) z pełnym Fisem.