Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Uszkodzone zamykanie osłony trójkata.


talaksonik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam następujące pytanie. Jak naprawić to co jest widoczne na zdjęciu Mianowice urwany kawałek plastiku od zamykania Osłony trójkąta .Próbowałem dokleic kawałek plastiku ale nic z tego urywa się.

f21xi.jpg

urQ4S.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego następnym razem wklejaj zdjęcia tak :

4jRUJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie da się dokleić to pozostaje wymiana na nowy, allegro myślę i dużo cierpliwości albo ASO i dużo kasy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam ulamany ten plastik, co trzyma ten schowek na trojkat. Zamocowane mam to tak, ze poprostu w lewym rogu przy krawedzi mam wkrecony jeden zwykly wkret czarny, ktorego praktycznie nie widac. Trzyma sie bez problemu, i trojkat nie spadnie nam na glowe. ;) A trojkat nie jest nam potrzebny na codzien tylko jak mamy awarie, a raczej każdy wozi ze sobą zwykła mała skrzynke narzędziową pod podłogą bagażnika wiec 2 minuty i wkret wykrecony i trojkat ustawiony ;)

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam ulamany ten plastik, co trzyma ten schowek na trojkat. Zamocowane mam to tak, ze poprostu w lewym rogu przy krawedzi mam wkrecony jeden zwykly wkret czarny, ktorego praktycznie nie widac. Trzyma sie bez problemu, i trojkat nie spadnie nam na glowe. ;) A trojkat nie jest nam potrzebny na codzien tylko jak mamy awarie, a raczej każdy wozi ze sobą zwykła mała skrzynke narzędziową pod podłogą bagażnika wiec 2 minuty i wkret wykrecony i trojkat ustawiony ;)

Pozdrawiam ;)

Kolego i to ma być pomoc :wallbash: czarny wkręt to rozwiązanie do "poloneza" . Koniec OT .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego i to ma być pomoc :wallbash: czarny wkręt to rozwiązanie do "poloneza" . Koniec OT .

:good:

PIXI to nazywa się po prostu fuszera :wallbash:. Koniec :ot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie róbcie szydery w takim wozie, miałem ten sam problem zajechałem do ASO i po sprawie. Koszt dokładnie nie pamiętam ok 10zł. Masz na furę to powinieneś mieć i na konia. Takie jest moje zdanie, a nie śrubki czy jakieś druciki, jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok koledzy, ale to rozwiazanie tymaczasowe, zeby trojkat nie spadal nam na glowe. Ja do serwisu mam ok 100km wiec nie moge sobie pozwolic na akcje pt" wypad do serwisu po zatrzask do trojkata". I tyle w temacie.

No tak, bo zabłądziłbyś :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: Lepiej zdrutować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo :kwasny: zapraszam do serwisu koszt 16 zł. Musisz wziąć kombinerki i od wewnętrznej strony tej klapki co zwisa ścisnąć ten zameczek plastikowy i wypchnąć pokazać w serwisie na wzór i powiedzieć że chcesz taki nowy (pamiętaj nie wyrzucaj starego bo mogą nie mieć tej drugiej części gdyż składa się on z dwóch) i nie babraj się w kleju. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...