Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB] Brak łaczności z ECU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mam taki problem, silnik zaczął na wolnych obrotach nierówno pracować i strasznie trzęsie całym samochodem podczas postoju jak i podczas jazdy. Po pobycie u elektryka, który go tylko z vagowal okazało się ze nie może połączyć z ecu, ale nadwozie widzi. Nic więcej nie było sprawdzanie i robione. Dodam ze samochód jest około 1000km po montażu instalacji gazowej, gdzie się właśnie wybieram na kontrole. Podczas ostatniej wizyty u gazownika zaraz po montażu instalacji łączył się z ecu i tez był problem z wibracjami na wolnych obrotach ale nie z tak odczuwalnymi na biegu jałowym i postoju tak samo na benzynie jak i gazie. Podczas jazdy nie było czuć żadnych wibracji. Mam pytanie czy można jechać samochodem w takim stanie (bez łączności z ecu) trasa do gazownika to około 40km (niech oni wszystko sprawdza, bo oni tam ostatnio grzebali) ??

Opublikowano

nie może połączyć z ecu, ale nadwozie widzi.

a który to sterownik,co widzi Nadwozie? :cool1:

Mam pytanie czy można jechać samochodem w takim stanie

no przecież jezdzisz-to można
Opublikowano

nie może połączyć z ecu, ale nadwozie widzi.

a który to sterownik,co widzi Nadwozie? :cool1:

No jak, nie wiesz ... :mysli: To przecież "sterownik nadwozia" :kox:

Sorry za :ot:

Opublikowano

jakieś logi może by coś wyjaśniło... :gwizdanie:

Opublikowano

Tylko gazownik jest odpowiedzialny za taką sytuację. Często biorą prąd z linii K na centralke gazową i wtedy nie ma szans na połączenie z ecu, za niskie napięcie na wtyczce. Samochód powinien przy dobrze zrobionym gazie jeździć normalnie ale na połączenie nie ma szans, chyba że pinami bezpośrednio na sterowniku.

Opublikowano

jakieś logi może by coś wyjaśniło... :gwizdanie:

da się zrobić logi nie łącząc się z ECU? :blink:

Opublikowano

da się zrobić logi nie łącząc się z ECU? :blink:

nie,ale doprowadzić sytuację do stanu ,gdzie można i wtedy zając sie problemem... :wink4:
Opublikowano

Tylko gazownik jest odpowiedzialny za taką sytuację ...

Może przyjrzyj się instalacji LPG(podłączenie elektryczne tej instalacji), o czym wyżej pisze kolega

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.