Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Tylne czujniki ABS w Quattro oraz zawieszenie.


AdamsDH

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

Prosiłbym posiadaczy ETKI o pomoc w podaniu numeru czujnika ABS w Audi A4 2.5 TDI AFB Quattro z 1999 roku.

Dzwonilem do VW gdzie podali mi numer 8D0 927 807C. W Audi podali mi tylko cenę, podobno nie mogą podawać numerow.

Jednak na naszym forum wyczytałem, że numer ten, który podalem nie pasuje do Quattro.

Podobno pasują czujniki przednie do B4. Jednak mam ofertę sklepu motoryzacyjnego (z allegro), który zarzeka się, że ten numer, który podałem będzie pasował.

Nie jest to jakaś astronomiczna kasa, jednak nie chcę uziemić autka z powodu źle zakupionego czujnika.

Kolejną sprawą jest tylne zawieszenie w postaci amortyzatorów. Będę wymieniać komplet, i chcę wynienić oczywiście osłony i odboje. To można zakupić dość prosto.

Prosilbym jednak o numer poduchy tylnego amortyzatora. Cos mi trzeszczy jak jest ciepło i sucho jak stara szafa. Chcę wymienić wszytsko co mogę za jednym zamachem.

Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do czujnika to sprawa do quattro wygląda tak:16193456.th.png

A co do zawieszenia to pnapisz o co ci dokładnie chodzi(screen):83756640.th.png,podaj numer a ja ci podam numer OE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...