Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Para z tłumnika, czy to normalne?


marek85

Rekomendowane odpowiedzi

witam, kupiłem nie dawno audi a4, silnik avf. Auto jeszcze stoi w garazu bo jest w trakcie rejestracji. Zauważyłem dzisiaj cos takiego, po odpaleniu zimnego silnika (stał 3 dni) przez chwile z tłumika leciała para (od spalin podłoga zrobiła sie wilgotna), po chwili (pare minut na wolnych obrotach) leciały juz czyste spaliny.. Czy to jest normalny objaw?

ps. garaz nie ogrzewany, a przez te 3 dniu był cały czas mróz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od spalin podłoga zrobiła sie wilgotna

w pokoju trzymasz samochod??? :kox:

chyba normalne, skoro produketem spalania paliw jest glownie CO2 oraz H2O ze w zimnym ukladzie wydechowym bedzie sie skrapplac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłoga nie tylko jest w pokoju, w garazu tez :) :)

podłoga nie tylko jest w pokoju, w garazu tez :) :)

no, niech bedzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, kupiłem nie dawno audi a4, silnik avf. Auto jeszcze stoi w garazu bo jest w trakcie rejestracji. Zauważyłem dzisiaj cos takiego, po odpaleniu zimnego silnika (stał 3 dni) przez chwile z tłumika leciała para (od spalin podłoga zrobiła sie wilgotna), po chwili (pare minut na wolnych obrotach) leciały juz czyste spaliny.. Czy to jest normalny objaw?

ps. garaz nie ogrzewany, a przez te 3 dniu był cały czas mróz

Bez urazy kolego,ale w jakim ty świecie żyjesz? I naprawdę nigdy wcześniej nie widziałes pary wodnej we wcześniejszych swoich autach,bądź na ulicy w przejeżdżających samochodach????? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Jak wcześniej w/w zjawisko normalne i jeszcze jedno skoro używasz słowa 'para' to powinieneś wiedzieć też co oznacza :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...