Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Audi a4 2001 2.0 ALT Schemat instalacji elektrycznej


jovan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Mam prosbe czy ktos posiada schemat instalacji elektrycznej do tego modelu.

Mam sie z tym samochodem od mechanika do mechanika.

Przeprowadzilem kapitalke silnika cale bebechy sa nowe wiekszosc elementow kupowalem w salonie audi, mialem problem z zaworem wysokiego cisnienia a co z tym idzie rowniez i doszlo do wymiany nastawnika rozrządu koszt straszny ale myslalem ze juz bedzie dobrze Palila mi sie kontrolka silnika i wywalalo blad zwiazany z zaworem (faktycznie poprzedni mechanik rozpieprzyl zawór ze przy wiekszych obrotach olej tryskał), ale wymienilem te elementy na nowe wykasowalem bledy,i przy odpalaniu wywala ten sam blad (zaznaczam ze rowniez wymienialem rozrzad). Nikt nie moze zaradzic wyszloze moze to byc zwarcie i z tad ten blad wywala.

Nastepny problem ktory zauwazylem po wyprowadzeniu z warsztatu poprzedniego mechanika ze po wetknieciu zapalniczki i pozostawieniu jej zeby sie grzala nie grzeje a po wylaczeniu silnika wyjeciu klucza pali sie podswietlenie włącznika swiatel (zapalniczka jest caly czas wcisnieta , a po wyjeciu jej wszystko gasnie).

Jezeli ktos bylby w stanie mi pomoc dziekuje z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schemat całej instalacji ciężko byłoby udostępnić. Poszukaj sobie na necie programu ELSA, tam są wszystkie schematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...