Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Osłony i odboje amortyzatorów.


Damiancio24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

Za nie długo mam zamiar wymienić u siebie amortyzatorki z racji tego że audi mam obniżone zamówiłem amorki firmy MTS, ale nie w tym rzecz chciałem się dowiedzieć jak sprawa wygląda z odbojami i osłonami amortyzatorów? Według ETKI na przednią oś nie ma żadnych osłon i odbojów tylko na tył, na allegro są na przód oraz tył ale wyczytałem ze do sportowego zawieszenia odbój musi być krótszy o wymiarze 112mm takie jak montowali w S4 natomiast wymiar standardowego to 127mm mowa oczywiście o tyle auta. Osłony są takie same w S4 i A4. Nie wiem już co z tym fantem zrobić kupić standardowe z allegro i skrócić je do wymiaru 112mm czy montować standart??? Wykluczam opcję kupienia w Aso odbojów od S4. Widziałem na forum ze wielu forumowiczów ma sportowe zawiechy jak poradziliście sobie z tym problemem odbojów??? Wdzięczny bym był gdyby ktoś życzliwy wysłał mi dokładne wymiary osłon i odbojów do S4 i A4 na przód i tył mam starą etke bez aktualizacji może w nowszych wersjach coś jest na ten temat. Jeszcze jedno pytanie czy osłony są plastikowe czy z gumy??? z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam zwykłe. Raczej, bo kupował je mechanik i nic nie mówił, że jakieś specjalne. Poza tym cena też była normalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...