Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy u mnie jest szyna CAN (foto)


Rekomendowane odpowiedzi

zamieszczam fotkę bo nie wiem czy mam te połączenie z licznikiem czy nie, chorus 2 nie działa tak jak powinien raz grają przednie głośniki raz nie wyłącza sie po godzinie, podświetlenie zrobione za pomocą kabelka nie włącza anie nie wyłącza sie po kluczyku moze te kabelki mam jakoś inaczej w iw kostce włożone?

Fotka kostek w aucie

dsc07482d.th.jpg

Rozpiska pinów w radiu może coś muszę przepiąć?

dsc07481n.th.jpg

Dodam jeszcze że mam pełny FIS z zegarkiem tarczowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, w związku z tym że mam radio BETA CC i chce zmienic na nie ori z cd mam pytanko, (z tego tematu wynika żę też cana nie mam) natomiast rozumiem że w takim przypadku zazwyczaj nowe radyjko tylko plug and play czy trzeba coś modzić mocno z kostakami itd? (głośniki tylko przód mam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, w związku z tym że mam radio BETA CC i chce zmienic na nie ori z cd mam pytanko, (z tego tematu wynika żę też cana nie mam) natomiast rozumiem że w takim przypadku zazwyczaj nowe radyjko tylko plug and play czy trzeba coś modzić mocno z kostakami itd? (głośniki tylko przód mam)

przejściówke taką na allegro kupisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był dopiero w zegarach z pełnym Fisem i zegarkiem cyfrowym

a z pół fisem i zegarem cyfrowym? kiedyś jakiś magik podpinając mi VAGa stwierdził że to już z CANem jest :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był dopiero w zegarach z pełnym Fisem i zegarkiem cyfrowym

a z pół fisem i zegarem cyfrowym? kiedyś jakiś magik podpinając mi VAGa stwierdził że to już z CANem jest :cool1:

ja mam taki i podobno nie, bo chciałem Concerta II wrzucać

...na forum sie tak doczytałem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to tylko poliftowe zegary VDO mają CANa :cool1:

czyli w zasadzie na jedno wychodzi bo te z 1/2 fisa produkował Jaeger...

chociaż kiedyś znalazłem rozpiskę pinów właśnie jaegera, z której wynika że jednak CAN tam jest: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_zmiana_chorusa_na_jakis_cd-t85036.0.html;msg971936#msg971936

niestety do tej pory tego nie sprawdziłem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na niemieckim forum audi, jak szukałem oznaczeń nawigacji czy jest DX czy non DX napisali że wszystkie polifty z cyfrowym zegarkiem (jak onie określali z palmą przy zegarku) mają CANa.... musiał bym zajrzeć w swoje zegary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na niemieckim forum audi, jak szukałem oznaczeń nawigacji czy jest DX czy non DX napisali że wszystkie polifty z cyfrowym zegarkiem (jak onie określali z palmą przy zegarku) mają CANa.... musiał bym zajrzeć w swoje zegary

a co tu palma ma do rzeczy? ja nie mam palmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...