Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeba nie dojeżdżać do końca albo wolno wycofywać, musiałeś słyszeć jak się zahaczasz albo czuć :rolleyes:

Miałeś być na spocie przedwczoraj.. Klubowe ramki zobowiązują ! :baseball: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie :> urwalem dzisiaj zderzak pod Tesco ;( niech jeszcze wyzsze krawezniki robia ciule :wallbash: ale nareperowane juz heh dobrze ze mi jakis koles powiedzial bo ja nie widzialem jak sie urwal tak to bym po nim przejechal ;( wersja " ale urwał"

No wlasnie byly by dwie audice 1.8t i by sie je na kresce ustawilo :decayed: W poniedzialek musisz byc :wink4: A tak to za kare zderzak zgubiles :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadanie Audi juz samo w sobie zobowiazuje hehe :) nie moge sie doczekac na weza od turbiny juz dzis :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie :> urwalem dzisiaj zderzak pod Tesco ;( niech jeszcze wyzsze krawezniki robia ciule :wallbash: ale nareperowane juz heh dobrze ze mi jakis koles powiedzial bo ja nie widzialem jak sie urwal tak to bym po nim przejechal ;( wersja " ale urwał"

Za głośno muzy słuchasz dlatego nie słyszałeś jak Ci zderzak po ziemi szurabura :D hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Panowie jestem nowy i nie wiedziałem że posty na jedynce są najstarsze. Miło że parking jest otwarty na nowych jak ja. Macie na forum może jakiś room z tematami z okolicy, nie chce bałaganić na niewłaściwy temat, szukam godnego polecenia mechanika który zajmie się moją Audiką w sposób szczególny. Za pomoc wielka dziękówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz robic ?? Bo moze mam takiego :)) Z prawdeziwego zdarzenia ??napisz na gg do mnie [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 19:42_________________________________________________fudzi a tak wogole to zapraszamy w poniedzialek za shella 19 po 19 :) i nie jeden raz jak chcesz obramowki klubowe na rejestracje to pisz do fudiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, może pojadę do jarka znów po dostawę, na razie wszystkie poszły na styk, teraz może bym wziął z 5 kompletów :>

Trzeba namówić więcej osób żeby wpadały to się sprzedadzą te ramki :>

Pjona dla Ciepłego, widziałem Twoje auto na parkingu pod Tesco, pjona dla Grześka też za pogaduche :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robcie tak jak ja robie zatrzymoje A4 i gadam :D zobaczymy :)co z tego bedzie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fudzi Jak przedstawiciel Chrzanowskich spotów serdecznie zapraszam Cie w poniedziałek na parking za shellem przy ul. K. Wyszyńskiego ... Jeżeli chodzi o mechanika mam jednego który naprawia i dba o moje auto polecam i ręczę za niego :) Jeżeli chcesz namiary podam Ci na spocie ew. tutaj.

Pisać możesz tutaj to wątek okolicy więc wal śmiało (jak to się mówi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...