Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie to, że zlewaliśmy ale są wakacje i staram się wykorzystywać wolny czas aktywnie bo brzuszek rośnie :polew::banan1:

Zlewaliście mnie w ten sposób że nic mi nie odpisywaliście.. :thumbdown:

E to przypadek raczej :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fudi nie obrażaj się to się często zdarza mi także :) Miną wakacje i wszystko wróci do normy :) hehe Chico a skąd dokładnie jesteś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fudi nie obrażaj się to się często zdarza mi także :) Miną wakacje i wszystko wróci do normy :) hehe Chico a skąd dokładnie jesteś ?

Nie obrażam się bo to super chłopaki są :> Krzysiu przywieź Pawła o ile on swojego B6 w S-Line nie kupił i pochwal się nową furą :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! jestem tu nowa i nie wiem za bardzo co wy na tych spotach robicie? :) moze kiedys uda mi sie wyrwac i dolaczyc do was. a tymczasem skoro juz tu jestem to czy ktos moze mi polecic dobrego mechanika w okolicy i oczywiscie takiego ktory nie oskubie (zwlaszcza kobiety ktora przeciez na niczym sie nie zna i na dodatek na obcych tablicach)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panią serdecznie :) Jeżeli chodzi o mechanika polecam p. Macieja Komendałowicza warsztat znajduję się na ul. Bartosza Głowackiego uliczka poniżej podwala (na przeciw skupu złomu) Powiedz że jesteś od Ciepłego i będzie jeszcze taniej i nikt Cie nie oszuka ;) Zapraszam w poniedziałek pod galerie o 19.00 na spota :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoty są u Nas bardzo barwne jeżeli lubi się motoryzacje :gwizdanie: Jest ciepło więc rozmawiamy o samochodach pomagamy sobie na wzajem w ciężkich chwilach, wspieramy ... I czasem jeździmy na Jeleń ale to trzeba zobaczyć na własne oczy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no widze ze zycie odrzylo czyzby powrot do korzeni panie i panowie :D:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nawet nie wiem gdzie jest Jeleń, ale chętnie bym zobaczyła co się tam ciekawego dzieje :) no ja niestety za bardzo na autkach się nie znam więc raczej to ja bym potrzebowała pomocy niż sama mogła komuś pomóc :confused4:

Przyjedz zobaczysz spodoba ci sie to bedziesz jedzila co poniedzialek :tongue4: No i damskie grono zawsze na spocie jest takze bedziesz mogla pogadac na babskie tematy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...