Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Panowie

Jako iż otwarliśmy sklep motoryzacyjny z częściami samochodowymi, elementami karoserii, oleje, filtry itd pragniemy zaoferować części do wielu marek samochodowych w atrakcyjnych cenach do sprzedaży dla klubowiczów.

Jeżeli czegoś szukasz potrzebujesz => napisz => zapytaj => porównaj => kup

Sklep ma dwie filie:

Lelów (okolice Szczekociny, Koniecpol - Częstochowa)

Bukowno (okolice Olkusz, Dąbrowa Górnicza)

Nie mamy strony internetowej więc piszcie na: [email protected]

ruszyliśmy 1-12-2010r

Zapraszam ... adamFox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE OSTRZEGAM NIE JEŹDZIJCIE DROGĄ BOCZNĄ KOŁO TESCO (OBOK TARGU) SAM LÓD (ROZJEBAŁEM ZDESIO) ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE OSTRZEGAM NIE JEŹDZIJCIE DROGĄ BOCZNĄ KOŁO TESCO (OBOK TARGU) SAM LÓD (ROZJEBAŁEM ZDESIO) ;(

No to nie ciekawie, szkoda sprysków do zenona.. Będziesz go spawać czy się nie nadaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdesio w sumie cały ale mocno oberwał w jednym miejscu co prawda nie pękł ale lakier poszedł :/

Idual proszę:

Zentralverriegelung / Central Locking/Comfort System / Centralny zamek

Steuergerät Codierung

STG 35 (Zentralverriegelung) auswählen

STG Codierung -> Funktion 07

+000001 - Heckklappe öffnen (Schliesszylinder Heck) (ab MJ 2001) / Open rear flap (lockcylinders tail) / otwieranie kufra z pilota

+000002 - Quittierung DWA-Blinken / Acknowledgement DWA flashing

+000004 - SZV - selektive Zentralverriegelung / SPS - selective zentralverriegelung / selektywny centralny zamek ??? - po jednym wcisnieciu otwarcia centralnego otwiera tylko drzwi kierowcy, po drugim reszte drzwi - selektywny centralny zamek

+000008 - Diebstahlwarnanlage (DWA) aktivieren / DWA - Activation of the DWA / aktywacja alarmu (jeśli jest zamontowany)

+000032 - ZV über 15 km/h verriegeln / Auto-LOCK/UNLOCK (bolting device starting from 15 km/h) / zamykanie zamków po przekroczeniu 15 km/h (otwarcie po wyjęciu kluczyka ze stacyjnki)

+000064 - Komfortfunktion über Funk / Comfort function over radio / zamykanie i otwieranie szyb/szybra pilotem

+000256 - Heckklappenlogik

+000512 - Funk-Quittierung schliessen (1x Blinken) / Close radio acknowledgement (1x flashing) / potwierdzenie zamknięcia centralnego zamka błyskiem kierunków

+002048 - Tür-/Fensterheberlogik (USA) (ab MJ 2001) / Door/window lifter logic (the USA) / trochę skomplikowana funkcja, ale mniej więcej polega na tym, że jak wyłączysz zapłon to przez kilkanaście sek możesz otwierać/zamykać okna a potem już nie oraz między innymi myk polegający na tym, że po wyłączeniu zapłonu nie działa otwieranie/zamykanie okien jednym klikiem (bez trzymania przycisku)

+004096 - Funk-Quittierung öffnen (2x Blinken) / Open radio acknowledgement (2x flashing) / potwierdzenie otwarcia centralnego zamka błyskiem kierunków

+008192 - Funkfernbedienung aktivieren

Nie wiem czemu ale w liście nie znalazły się kody:

+000016 - Heckentriegelung über 5 km/h gesperrt / Tail unblocking over 5 km/h closed / zamykanie kufra powyżej 5km/h

+000128 - Rechtslenker / Right steering wheel / kierownica po prawej stronie

+001024 - Quittierung schliessen (DWA-Hupen) / Close acknowledgement (DWA horns) / zamykanie centrala potwierdzone wyciem syrenki (jeśli mamy firmowy alarm)

DWA - to fabryczny alarm

Steuergerät Anpassung

STG 35 (Zentralverriegelung) auswählen

STG Anpassung -> Funktion 10

-> Kanal 62 (Komfortfunktionen)

Der Basiswert ist 000, der Standardwert für Deutschland ist 095, der Standardwert für USA/Kanada/Australien/Japan ist 076.

+001 = Komfortschliessen über Funkfernbedienung für Fensterheber

+002 = Komfortöffnen über Funkfernbedienung für Fensterheber

+004 = Komfortschliessen über Schliesszylinder für Fensterheber

+008 = Komfortöffnen über Schliesszylinder für Fensterheber

+016 = Komfortschliessen über Funkfernbedienung für Schiebedach

+032 = Komfortöffnen über Funkfernbedienung für Schiebedach

+064 = Komfortschliessen über Schliesszylinder für Schiebedach

+128 = Komfortöffnen über Schliesszylinder für Schiebedach[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 14:22_________________________________________________ps. będę potrzebował Vaga jeszcze dziś o której będziesz wolny ? Podjadę do Ciebie i zajmie mi to dosłownie moment :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wico potrzebujesz.

Łolej :decayed: Castrola EDGE Turbo Diesel w dobrej cenie i filtry ale gdzies w okolicy stycznia konca grudnia bede wymienial

PANOWIE OSTRZEGAM NIE JEŹDZIJCIE DROGĄ BOCZNĄ KOŁO TESCO (OBOK TARGU) SAM LÓD (ROZJEBAŁEM ZDESIO) ;(

Nie ciekawie :disgust: Jutro bedzie kaznia jak to wszystko zamarznie bo dzis dosc cieplo jest :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładam filtry FILTRONA zresztą dostarczają filtry na pierwszy montaż do General Motors, Saab, Ford, Land Rover, Volkswagen, Suzuki, LDV, Chevrolet, Aston Martin, Lotus, Fiat. Cytat ze strony producenta więc chyba dobre są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE MAM PROGRAM KTÓRY W POŁĄCZENIU Z WAGIEM DAJE WYKRES MOCY I NIUTONOMETRÓW, Z TEGO CO PISZĄ TO WACHANIA SĄ RZĘDU DO 5KONI . PROBLEM W TYM ŻE TRZEBA ZROBIC ODPOWIEDNIE LOGI I POTRZEBNA DŁUGA PROSTA BY AUTO PO ROZPĘDZENIU TOCZYŁO SIĘ WOLNO OKOŁO 15 SEKUND.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE MAM PROGRAM KTÓRY W POŁĄCZENIU Z WAGIEM DAJE WYKRES MOCY I NIUTONOMETRÓW, Z TEGO CO PISZĄ TO WACHANIA SĄ RZĘDU DO 5KONI . PROBLEM W TYM ŻE TRZEBA ZROBIC ODPOWIEDNIE LOGI I POTRZEBNA DŁUGA PROSTA BY AUTO PO ROZPĘDZENIU TOCZYŁO SIĘ WOLNO OKOŁO 15 SEKUND.

Ciekawe napisz u siebie ile ci wyjdzie pozniej hamownia i zobaczymy jakie sa roznice :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu a jak zrobie niby te logi w taką pogode wyobrażasz sobie ciągniecie do czerwonej skali bo ja nie :)

PANOWIE MAM PROGRAM KTÓRY W POŁĄCZENIU Z WAGIEM DAJE WYKRES MOCY I NIUTONOMETRÓW, Z TEGO CO PISZĄ TO WACHANIA SĄ RZĘDU DO 5KONI . PROBLEM W TYM ŻE TRZEBA ZROBIC ODPOWIEDNIE LOGI I POTRZEBNA DŁUGA PROSTA BY AUTO PO ROZPĘDZENIU TOCZYŁO SIĘ WOLNO OKOŁO 15 SEKUND.

Ciekawe napisz u siebie ile ci wyjdzie pozniej hamownia i zobaczymy jakie sa roznice :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...