Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bede ale jutro na 100% napisze kurde mam do sprzedania kalendarze osp datki leca na straz kupi ktos bo mam 15 i musze je spylic kwota co laska :decayed: A jak ktos ma kalendarz to idealnie wchodzi za chlodnice i silnik szybciej sie grzeje:kox: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

taaa na osp żebyście mogli walić wóde :polew: Mam mały mętlik ale jak uda mi się dojechać to kupie jeden :D zaaa.... 1 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrobiłem modół 35 zeta koło mnie w motoryzacyjnym światła się zapalają dopiero po zapaleniu silnika stacyjka moze być przekręcona nawet pół godziny i nie zapalą się. Fajnie bo zapominałem włączać niekiedy światła a że w polsce cały rok wiec opcja fajna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrobiłem modół 35 zeta koło mnie w motoryzacyjnym światła się zapalają dopiero po zapaleniu silnika stacyjka moze być przekręcona nawet pół godziny i nie zapalą się. Fajnie bo zapominałem włączać niekiedy światła a że w polsce cały rok wiec opcja fajna :)

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czy w dobrym miejscu pisze no ale spróbuje :P chodzi mi o jakiś dobry zakładzik który polecacie który to zajmuje się serwisowaniem klimatyzacji:) Jestem z Krzeszowic, no ale moge podjechac gdzies dalej, byle by mi to dobrze zrobili, wiadomo jest zima no i nie bedzie jak sprawdzic wydajnosci klimy a niedawno właśnie skończyła mi sie no i trzeba zrobić serwis a że nigdy takiego nie robiłem to nie wiem gdzie :( myślałem żeby dopiero na wiosnę się tym zając ale doczytałem na forum że lepiej od razu żeby później nie było problemów. Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby ślizganko bokiem Wiciu :naughty:

Kurde dzis sie zawiesilem na zaspie mialem nie wjedzac ale wjechalem urwalem oslony skrzyni i silnika ile kosztuja te spinki do oslon wie ktos? :decayed:

[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 08:09_________________________________________________Chodzi ci o te plastikowe wkręty co trzymają obudowe widziałem kiedyś na allegro jak przeglądałem za różnymi częściami.[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 08:10_________________________________________________http://moto.allegro.pl/spinki-montazowe-do-oslona-silnika-passat-b5-a4-i1329903380.html

[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 08:12_________________________________________________O to chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znalazłeś za 0,80 gr to proszę o komplecik :)[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 20:25_________________________________________________NADAL NIE MA WAS NA LIŚCIE HAMOWNI !! :bicz::foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się dopisałem

[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 15:27_________________________________________________Hamowałem dziś Roomstera w serii powinien mieć 105HP i 245 NM a wyszło ham.png

[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 15:28_________________________________________________A nie była prosta droga więc w sumie ten programik nawet dokładny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...