Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Jo tyż :)[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:00_________________________________________________Cisza cisza każdy rozkoszuję się długim weekendem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam bawiłem się dzisiaj troszke KPOWER-em niestety z powodu dużego ruchu nie mogłem powtórzyć pomiaru w drugą stronę tą samą drogą. Pojade wieczorkiem :naughty:. Narazie wyszło 126HP i 285 NM

Ladnie :good: Bedzie pod 130koni czyli wtryski napewno nie ori :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz pojade mierzyć w serii powinien mieć 90 HP i 210 NM. Tylko najciekawsze jest to że po logach nic nie wiedać żeby miał program ciśnienie doładowania w normie dawka paliwa też. Być może wtryski mam wymienione i lekka korekcja programu praktycznie niewidoczna.[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 17:03_________________________________________________Przychodzi baba do lekarza i mówi. Panie doktorze mam wode w kolanie. A na to doktor a ja mam cukier w kostkach :kox:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 17:04_________________________________________________Wyszło tak niestety każda nierówność na drodze odrazu jest widoczna na wykresie ale mniej więcej takie wartości wychodzą.

audimoc.jpg

W roomsterze wyszło o 6HP mniej niż sieria i 5NM więcej niż seria więc powinienem mieć na 90% dokładności ok 125-130HP i 270-280NM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zauważyłem zastanawiałem się kiedy wreszcie będe miał wolne bo troche tam stałem. Nie ma teraz jakieś przerwy zimowej na studiach wpadłbyś na spocika.

Chętnie, ostatnio byłem ale zawaliłem bo nie wiedziałem że zmieniliście miejscówkę na Swojskie, nie sprawdziłem sobie.. Teraz to ja mam sesje :decayed: Moje ferie studenckie trwają równy tydzień a potem mam następny semestr ;) Chyba że byście się wybierali kiedyś do Katowic to bardzo chętnie, jestem wtedy dyspozycyjny :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na 100 % Jaro i Seba też :) Będzie dziś fajny wózek na spocie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota i za info Jarko :)[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 10:36_________________________________________________Żyjecie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...